Sönmez: NATO içinde Türkiye’ye huzur yoktur

Vatan Partisi Düzce İl Başkanı Fethi Sönmez, Düzce Belediyesi'nin önünde bir basın açıklaması gerçekleştirerek, vatandaşlara NATO'dan çıkılması gerektiğini ifade etti. NATO'dan çıkılması için imza toplandı.

22.01.2023 - 11:34
Haber Merkezi

   Düzce Belediyesi'nin önünde basın açıklaması gerçekleştiren Vatan Partisi Düzce İl Başkanı Fethi Sönmez, "Milli Savunma Bakanlığı yayınladığı bir videoda; ‘’Güçlü Türkiye demek, güçlü NATO, güçlü ittifak demektir’’ diyor. Dışişleri Bakanı ABD’ye giderek 'Suriye’deki sorunları birlikte çözelim' diyor. Biz de diyoruz ki; güçlü NATO, Türkiye için güçlü tehdittir. Anlaşılıyor ki hükümet, önümüzdeki tehdidi görememektedir. NATO demek ABD demektir. Peki 70 yıldır ne yaptı bu NATO? Faili meçhul cinayetler, katliamlar yaptı. Devletimizin içine yerleştirdiği Gladyo ile darbeler yaptı. Ergenekon-Balyoz tertipleriyle ordumuzu hapise attı; bizi yok etmeye çalıştı. 15 Temmuz’da FETÖ eliyle darbe yaparak Türkiye’yi esir almaya çalıştı. PKK'ya on binlerce tır silah verdi. PKK, FETÖ, DEAŞ hepsi NATO'nun eserleridir. Yunanistan’ı ABD üssü haline çevirdi; namlular bize çevrili durumda..." ifadelerini kullandı.

"En büyük NATO'cular 6'lı masada"

   Vatan bütünlüğü ve üretim devrimi için NATO'dan çıkılması gerektiğini dile getiren Sönmez, "NATO içinde Türkiye’ye hayat yoktur. Eğer Hükümet NATO’yla yürüyecekse, altılı masada yer almalı. En büyük NATO'cular orada... NATO'dan çıkmayı savunan tek parti Vatan Partisi'dir. Önümüzde bir seçim var; NATO'culara oy vermeyin. Vatan Partisi ve Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Doğu Perinçek'e oy verin. Nasıl Ermeni soykırımı yalanlarını başlarına geçirdiysek, Ergenokon tertibini bozup, Silivri duvarlarını yıktıysak yine yaparız. Üreten, başı dik Türkiye’yi biz kurarız" dedi.

Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.