Cemşit, iddialı konuştu: "Bu toplantı iktidarımızın ayak sesleri"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Düzce İl Başkanlığı, geçtiğimiz gün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılımıyla Sakarya'da düzenlenen grup toplantısına katıldı. CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, "Türkiye 2023 seçimleriyle yeniden muasır seviylere ulaşacaktır" dedi.

Cemşit, iddialı konuştu: "Bu toplantı iktidarımızın ayak sesleri"
16.09.2022 - 14:36
Güncelleme 16.09.2022 - 14:37
Haber Merkezi

   CHP, grup toplantısını Sakarya'da gerçekleştirdi. 99 yıllık bir geçmişe sahip olan partinin toplantısı ilk kez Sakarya'da gerçekleştirildi. 

   Düzenlenen toplantıya çok sayıda partili katılım sağladı. CHP Düzce İl Başkanlığı da toplantıya katılan il başkanlıkları arasındaydı.

   Toplantıyla ilgili değerlendirmede bulunan Başkan Cemşit,toplantının 2023 seçimlerine ön hazırlık olduğunu belirterek; "13 Eylül günü Sakarya'da düzenlenen grup toplantısına katıldık. Partimizin 99. yılını kutladık. Yapılan ve yapılması planlanan projelerden bahsettik. CHP'li belediyelerin bu zamana kadar halkımız için yaptığı hizmetlerini aktardık. Seçim çalışmalarıyla ilgili de hasbihal ettik. 

   Bizler için beyin fırtınası yaptığımız bir toplantı oldu. Bizler yurttaşlarımızın bu sevincinden, bu heyecanından anladık ki halk bizleri istiyor. Öyle ki bu toplantı iktidarımızın ayak sesleri. Ben de halkımıza buradan sesleniyorum. Muasır seviyelere çıkmamıza az kaldı, sabretsinler. Geliyor gelmekte olan" şeklinde konuştu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.