İyi Parti duyurdu: Akçakoca'daki tesis tekrar canlanacak

Akçakoca'da yer alan Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Akçakoca Sosyal Tesisleri, İYİ Parti Düzce Teşkilatı'nın ABB Başkanı Mansur Yavaş ve ekibi ile görüşmeleri sonucunda yeniden canlanacak.

İyi Parti duyurdu: Akçakoca'daki tesis tekrar canlanacak
14.09.2022 - 17:04
Haber Merkezi

   Akçakoca'da yer alan Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı, eski adıyla MTA tesisleri yeni adıyla Akçakoca Sosyal Tesisleri, İYİ Parti Düzce Teşkilatları'nın çalışmaları ile tekrar canlanıyor. 

   İYİ Parti Akçakoca İlçe Başkanı Av. Behçet Alkan Lokum konu ile alakalı yaptığı açıklamada, "Akçakoca’nın gerek istihdam gerekse turizm açısından en önemli tesislerinden olan Akçakoca Sosyal Tesislerinin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve ekibi ile yapmış olduğumuz yoğun görüşme süreci sonucunda öncesinde şehrimizde  yaz sezonu boyunca hizmet eden tesisin yıl boyunca da açık kalması yönünde adım attık ve gençlerimizin istihdam edilmesini sağlayacak şekilde açılmasını sağladık. Sayın Mansur Yavaş’a ilçem adına teşekkür ediyorum" dedi.
 
   İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er ise, "Amacımız şehrimize her alanda değer katmak. Düzce’de atıl durumda olan ya da canlandırılmayı bekleyen birçok konudan biri olan Akçakoca Sosyal Tesislerini tüm yıl boyunca aktif olacak şekilde canlandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Şehre söylemde değil eylemde ve somut olarak katkılar sunuyoruz ve sunmaya devam edeceğiz. Bize inanan ve destek veren Ankara Büyükşehir belediye Başkanı Mansur Yavaş’a ve ekibine teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı. 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.