Cemşit’ten CHP’nin 99’uncu yıl dönümü mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Düzce İl Başkanı Semih Çemşit, partisin 99’uncu yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Cemşit’ten CHP’nin 99’uncu yıl dönümü mesajı
8.09.2022 - 16:15
Güncelleme 8.09.2022 - 16:17
Haber Merkezi

   Cumhuriyet Halk Partisinin 99’uncu yıl dönümünü kutlamanın mutluluğu yaşadıklarını söyleyen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Düzce İl Başkanı Semih Çemşit, “Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk tarafından kurulan ve büyük hizmetlere imza atan Cumhuriyet Halk Partisi’nin 99’uncu yıl dönümü kutlu olsun.  Kuvayı Milliye ruhunun devamı olan partimiz ülkemizi diğer ülkelerden önce çağdaş uygarlık seviyesine ulaştıran parti olmuştur. Partimiz Türkiye Cumhuriyet’in en köklü geçmişe sahip siyasi hareketi olarak bu toprakların ulu çınarıdır. Partimiz bir dilekçe ile kurulan değil savaş alanlarında kurulan halkın partisidir. Onun için CHP’de görev yapan yöneticiler olarak sorumluluğumuzun büyük olduğunun farkındayız” dedi.

                              “ÜLKEMİZE HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

   Cumhuriyet Halk Partisi’nin sorunları bilen, çözüm üreten ve her kesimin derdiyle dertlenen bir parti olduğunu ve bugün yaşanan tüm sorunları çözecek tek parti olduğunun altını çizen Çemşit şu ifadeleri kullandı:

   “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği hedefler doğrultusunda 99 yıl önce demokrasi, çağdaş Türkiye, laiklik ilkelerini ön plana çıkararak kurduğu partimiz bu günde aynı ideallerle ülkemize hizmet etmeye devam ediyor.  Ülkemizi tam bağımsız, aydınlık, özgür, hukukun üstün olduğu, egemenliğin kayıtsız şartsız milletin olduğu güzel günlere kavuşturacak olan ve ülkenin geleceğe umut olacak tek parti Cumhuriyet Halk Partisidir. Bu sorumluluğun bilincinde çalışmaya, üretmeye, geleceğe umut olmaya, Cumhuriyet’e sahip çıkmaya devam edeceğiz.  Bu duygu düşünceler ile başta kurucumuz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere partimize hizmet eden tüm örgütlerimize şükranlarımızı sunuyor, Türkiye Cumhuriyet’inin sigortası olan partimizin 99’uncu yıl dönümünü kutluyorum” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.