Aktaş'tan Keşir'e gönderme: "Fındık bahçesinde fotoğraf vermek yerine hizmet etme derdindeyiz"

Türkiye Değişim Partisi Düzce İl Başkanı Sezgin Aktaş, bir açıklama yaparak yarın seçim olacakmış gibi hazır olduklarını söyledi. Ak Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir'e de gönderme yapan Aktaş, "fındık bahçesine girip fotoğraf vermek yerine gönüllere girip hizmet etmenin derdindeyiz" ifadelerini kullandı.

Aktaş'tan Keşir'e gönderme: "Fındık bahçesinde fotoğraf vermek yerine hizmet etme derdindeyiz"
26.08.2022 - 12:26
Güncelleme 26.08.2022 - 12:30
Haber Merkezi

   Türkiye Değişim Partisi Düzce İl Başkanı Sezgin Aktaş, seçim çalışmaları ve parti çalışmalarına ilişkin bir açıklama yaptı.

   Aktaş açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

   "Türkiye Değişim Partisi İl teşkilatı olarak görevi henüz yeni almamıza rağmen kısa sürede kısıtlı imkanlarla gönüllere girmeyi başardık.  

  Daha önceden haber vermeden gittiğimiz mahalle ve köylerde partimize ve Genel Başkanımız sayın Mustafa Sarıgül'e olan teveccüh bizi fazlasıyla memnun ediyor. Gezdiğimiz, dert dinlediğimiz, sorunlara çözüm olmaya çalıştığımız her ortam ve görüşmede artık değişimin şart olduğunu dile getiren vatandaşlarımız bizlere daha çok güç ve umut vererek çalışma şevkimizi adeta kamçılıyorlar. 
 
   Haber vermeden hazırlıksız gittiğimiz köy ve mahallelerde dahi yeteri kadar kalabalık bizleri karşılayıp misafirperverliğini gösteriyor. Ancak bizi binlerce kişinin karşılaması kadar bir kişinin bile karşılaması mutlu ediyor. Çünkü bir kişiden de binlerce kişiden de aynı samimiyet ve sıcaklığı alıyoruz. 

   Tüm bunlarla birlikte çalışmalarımız hız kazanacak.  Elini sıkmadığımız, derdini dinleyip ortak olmadığımız tek bir Düzceli kalmayacak.

   Çalışmalarımızı merkezde yoğunlaştırıyor olmamız ise bazı siyasi parti temsilcilerinin kendilerini sahada yalnız hissetmesine sebep olmuş olabilir. Ancak fındık hasat sezonu olduğu için bizler zoraki toplantılarla zaten yorgun ve bitkin düşmüş, topladığı fındığı kurutmaya çalışan fındık üreticisi emekçilerimizin de zamanından çalmamak adına çalışmalarımıza henüz yeteri kadar hız vermedik."

Keşir'e gönderme

   AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir'in fındık toplarken verdiği fotoğrafa da gönderme yapan Aktaş, açıklamasına şöyle devam etti:

   "Bizler takım elbiseyle fındık bahçesine girip fotoğraf vermek yerine gönüllere girip hizmet etmenin derdindeyiz.

   Fındık sezonu sonrası tüm vatandaşlarımızla daha dinlenmiş ve daha sakin bir şekilde gönül birliği yapmaya kararlıyız.  

   Yarın seçim olacak gibi çalışıyoruz. Çalışmalarımız aynı şevk aynı heyecan ve aynı amatör ruhla seçime kadar değil sonuna kadar devam edecek. 

   Düzceli halkın olduğu kadar ülkemizin tüm kesimlerinin refaha kavuşması rahat bir düzen kurması ve emeğinin karşılığını alması için Türkiye Değişim Partisi iktidarına ihtiyacı olduğunu anlatacağız.  Bu duygu ve düşüncelerle tekrar Düzceli vatandaşlarımıza saygı ve sevgilerimizi sunuyor fındık sezonunda özellikle bu sıcak havalarda hasat yapmaya çalışan emektar üreticilerimize kolaylıklar diliyoruz. 

   Zaman sadece laf üretme zamanı değil zaman artık hizmet etme gönüllere girme ve o gönüllerde amasız, koşulsuz yer etme zamanıdır."

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.