Keşir'den Gülşen'e ayrımcılık suçlaması

Şarkıcı Gülşen'in, bir konseri sırasında kullandığı "İmam Hatipte okumuş daha önce kendisi, sapıklığı oradan geliyor" sözlerine AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir tepki gösterdi. Keşir, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Gülşen’i ayrımcılık yapmakla suçladı.

Keşir'den Gülşen'e ayrımcılık suçlaması
25.08.2022 - 13:35
İHA

   Şarkıcı Gülşen, konser sırasında sahnedeyken İmam Hatip mezunu bir kişi için kullandığı "İmam Hatipte okumuş daha önce kendisi, sapıklığı oradan geliyor" ifadelerini kullandı.

   Bu sözler sosyal medyada gündem olurken, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de açıklama yaptı.

   Sosyal medya hesabından açıklama yapan Keşir, Gülşen'i ayrımcılıkla suçlayarak “Şarkıcı Gülşen'in İmam Hatipliler için söylediği ifadeler, mezunu ve mensubu olduğum tüm camiaya, öğrencilerine ve mezunlarına yönelik ifadesi iftiradır, bühtandır, apaçık ayrımcılık ve nefret suçudur” ifadelerini kullandı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.