TDP Gençlik kollarından anlamlı ziyaretler

Türkiye Değişim Partisi Gençlik Kolları üyeleri, Gençlik Kolları İl Başkanı Oğuzhan Söğütlü ve İl Başkanı Sezgin Aktaş ile birlikte anlamlı ziyaretler gerçekleştirdiler.

18.08.2022 - 15:15
Haber Merkezi


   Düzce’nin mahalle ve köylerini giderek vatandaşların hatırlarını soran gençler bir çok konuda yardımda bulundular. Türkiye Değişim Partisi Gençlik Kolları Başkanlığı üyeleri  Düzce’nin unutulan mahallelerine girdiler ve vatandaşların hatırlarını sorarak yardım etmeleri gereken konular hakkında yardımda bulundular. Kimi vatandaşın serili fındığını bir araya toplayan gençler, bazılarının inşaat çalışmalarına yardım ettiler, bazı vatandaşların Pazar poşetlerini evlerine bıraktılar, bazı vatandaşların ise bulaşıklarını yıkadılar. Düzce’de bugüne kadar alışık olunmayan projeye imza atan gençler, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında ziyaretlerine sıklıkla devam edeceklerini söylediler.

   Vatandaşlar ise özellikle kendilerinin unutulduğunu ve seçimden seçime hatırlandığını söyleyerek gençlerin ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

"Tam gaz projemize devam edeceğiz”

   Gençlik Kolları İl Başkanı Oğuzhan Söğütlü, çalışmaları hakkında bilgiler vererek “Gençlik Kolları olarak sosyal sorumluluk projelerimize başladık. Sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında yardıma muhtaç, ihtiyaç sahibi ve yaşlılarımızı ziyaret ederek ihtiyaçlarını sorduk. İhtiyacı olan aileleri yaşlısından gencine kadar ziyaret ettik. Onların fikirlerini aldığımız gibi ihtiyacı olduğu malzemeleri kendilerine temin ettik. Tam gaz projemize devam edeceğiz” dedi.

Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz