Akçakoca'da Vatan Partisi'nden NATO karşıtı stant

Vatan Partisi Akçakoca İlçe Başkanlığı da Çuhallı Çarşı’da açtığı imza standında imza toplamayı sürdürdü

Akçakoca'da Vatan Partisi'nden NATO karşıtı stant
1.08.2022 - 13:44
Haber Merkezi

    Vatan Partisi’nin başlattığı NATO’dan çıkalım imza kampanyası sürüyor. Vatan Partisi Akçakoca İlçe Başkanlığı da Çuhallı Çarşı’da açtığı imza standında imza toplamayı sürdürdü. Standın açılışında Vatan Partisi Akçakoca İlçe başkanı Serap Naz Başar bir açıklamada bulundu. Başar,açıklamasında şunları söyledi:

    ‘’NATO Amerika’dır. NATO’dan Çıkalım

    70 yıllık NATO üyelik tarihimizde; ülkemize darbeler, tertipler, suikastlar, terör ve ekonomik çöküş getiren, Atatürk devrimleriyle inşa ettiğimiz Millî Devlet'in altını oyan, 15 Temmuz hain darbe girişimini tertipleyen NATO'dan çıkalım.

    Ülkemizin bağrında düşmana hizmet veren başta İncirlik ve Kürecik olmak üzere, ABD ve NATO kullanımında olan üsler Türk Ordusunun denetimine geçmeli, yabancı askerler ülkemizi terk etmelidir! 15 Temmuzda, ülkemizin semalarından üzerimize bombalar yağdıran uçaklar bu üslerden kalkmıştır.

   NATO Amerika’dır.

   NATO, PKK ve FETÖ'nün sahibidir. 

   Gladyonun kökünü kazımak istiyorsak, NATO’dan çıkalım!

   NATO içinde kalarak, Türkiye savunulamaz!

   Mavi Vatanımızı ve oradaki haklarımızı savunurken, karşımızda yine NATO vardır. NATO, Yunanistan'a kurduğu üsler üzerinden Doğu Akdeniz'de ülkemizi tehdit eden temel güçtür. 

   Dünyada, kendi kendine yeten yedi ülke arasında olan Türkiye’yi üretimden koparan ve sıcak para ile denetleyen NATO’dur.

   Türkiye'nin bağımsız ve başı dik bir şekilde yaşaması, NATO zincirlerini kırmasıyla mümkündür.

   NATO’da mazot yok, NATO’da benzin yok, NATO’da doğal gaz yok, oysa komşularımızda hepsi var. Komşularımızla birlik olalım, NATO’dan çıkalım; bağımsız, üreten Türkiye’yi kuralım. 

   NATO’dan çıkalım, yabancı tekellerden fındığımızı kurtaralım.

   Bugün Akçakoca dahil, ilkokullara kadar yayılan uyuşturucu belası bu NATO’cu sistemin sonucudur. NATO’dan çıkalım evlatlarımıza, vatanımıza sahip çıkalım.

   Bütün yurttaşlarımızı 'NATO'dan Çıkalım' imza kampanyamıza davet ediyoruz. 

   Her imza, NATO'dan çıkma irademizin bir adımı olacaktır. Her imza, Türkiye'nin Vatan Bütünlüğü ve Üretim Devrimi için atılacak bir adım olacaktır. Tüm halkımızı desteğe çağırıyoruz. İmza kampanyamız  http://natodancikalim.com adresimizde de yayındadır.’’ Dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.