İyi Parti'den çevre temizliği

İyi Parti Düzce Gençlik Kolları Dünya Doğayı Koruma Günü etkinlikleri çerçevesinde Gölyaka Kültür Park'ta çevre temizliği yaptı.

İyi Parti'den çevre temizliği
1.08.2022 - 12:19
Haber Merkezi

   İyi Parti Düzce Teşkilatı ve İyi Parti Gölyaka İlçe Teşkilatı,  Gençlik Kollarının organizasyonuyla Dünya Doğayı Koruma Günü etkinlikleri çerçevesinde Gölyaka Kültür Park'ta çevre temizliği yaptı. 

   Çalışma ile alakalı açıklama yapan İyi Parti Düzce Gençlik Kolları Başkanı Dilara Kefeli "Biz İYİ Parti Düzce Gençlik Kolları olarak sosyal hayata ve en önemlisi de doğaya sürekli dikkat çeken bir ekibiz. Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir çevre bırakmak hepimizin görevi. Bu çerçevede çevre temizliğine dikkat çekmek adına yine bir sosyal sorumluluk çalışmasına imza attık ve teşkilat mensuplarımızla beraber Gölyaka Kültür Park'ta çevre temizliğine katkıda bulunduk. Gölyaka İlçe Başkanlığımız başta olmak üzere tüm teşkilat mensuplarımıza destekleri için teşekkür ediyoruz. Her şey daha yaşanabilir bir Düzce için" dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.