İyi Parti'den bayram programı

İYİ Parti Düzce Teşkilatları tüm ilçe ve belde teşkilatlarıyla birlikte bayram programı gerçekleştirdi.

İyi Parti'den bayram programı
13.07.2022 - 15:15
Haber Merkezi

   Üyelerin talebi ve geniş katılım sağlanması paralelinde bayramlaşma merasimi için il binası yerine Düzce Hızel Otel’in salonunu tercih eden İYİ Partililer hem bayramlaştı hem de teşkilatın dününü, bu gününü ve gelecek vizyonunu değerlendirdiler. 

    Bayramın diğer günlerini de ilçelerde bayramlaşmalara, merasimlere, açılışlara ve yerel organizasyonlara katılarak geçiren İYİ Partililer, çalışma tempolarını Kurban Bayramında da sürdürdü. 

   Konu ile alakalı açıklama yapan İl Başkanı Yunus Özay Er, "Bayramımızı tüm teşkilat mensuplarımız ile dolu dolu geçirmenin ve yaptığımız ziyaretler ile hemşehrilerimizle de bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Her geçen gün büyüyen İYİ Parti Düzce Teşkilatı birlik ve beraberlik içerisinde ve inşallah bir sonraki genel seçimde iktidar olarak daha nice güzel bayramlar geçirecektir. Bu vesile ile Düzceli hemşerilerimizin ve İslam âleminin kurban bayramını kutluyoruz" dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.