Kültür ve Turizm Eski Müdürü Budak, İyi Parti'ye üye oldu

Düzce depremi sonrası ilk kez İl Kültür ve Turizm olan Özcan Budak İyi Parti Düzce Teşkilatına üye oldu.

Kültür ve Turizm Eski Müdürü Budak, İyi Parti'ye üye oldu
4.06.2022 - 14:41
Haber Merkezi

   Düzce depremi sonrası kurulan İl Kültür ve Turizm müdürlüğünde ‘Kurucu Müdür’ olma vasfıyla 19 yıl müdürlük yapan Özcan Budak İyi Parti Düzce Teşkilatına üye olarak siyaset hayatına İyi Parti çatısı altında adım attı. 

   Üyelik rozeti İyi Parti Ekonomi politikaları başkanı Prof. Dr. Bilge Yılmaz ve Kalkınma politikaları başkanı Prof. Dr Ümit Özlale’nin katıldığı bir organizasyonda takılan Özcan Budak,  "Siyasi yaşamımızın parlayan yıldızı, halkımızın ve Düzcelilerin umut ışığı olan çalışkan ve özverili insanların içerisinde bulunduğu İyi Parti üyesi olmaktan ve İyi Parti Düzce Teşkilatının bir parçası olarak çalışmaktan duyacağım mutluluk ile tüm Düzcelileri selamlıyorum. Yılların bürokratik tecrübesini, bilgi ve birikimini Düzceliler için Düzce İyi Parti çatısı altında kullanacağım. Atmış olduğum bu adımın şahsıma, Düzcelilere  ve İyi Partililere hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

   Konu ile alakalı açıklamada bulunan İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er ise, "Kentin her kademesinden, her siyasi görüşten ve toplumun her kesiminden partimize olan yoğun ilgi sürüyor. Şahsıma ve teşkilatıma duymuş olduğu güven sebebi ile Sayın Özcan Budak’a ve üyeliğinde emeği geçen kıymetli dostlarımıza teşekkür ediyor, Özcan beye aramıza hoş geldin diyorum. İYİ Parti Düzce teşkilatları tüm Düzceliler için umut olmaya devam edecek ve  hep birlikte başaracağız" dedi