İyi Parti'nin tarımsal kalkınma modeli ilk olarak Düzce'de anlatıldı

Düzce İYİ Parti Teşkilatları tarım ve kalkınma modeli üzerindeki çalışmalarını sürdürüyor.

İyi Parti'nin tarımsal kalkınma modeli ilk olarak Düzce'de anlatıldı
24.05.2022 - 12:39
Haber Merkezi

   İYİ Parti Tarım ve Kalkınmadan Sorumlu Başkan yardımcısı Ergin Kahveci ve yüksek istişare kurulu üyesi Dr.Turan Gürdoğan, İYİ Parti Tarım ve Kalkınma politikalarını halka aktarma çalışmalarına Düzce’den başladılar. 

   İYİ Parti Düzce Teşkilatları ile beraber Gümüşova Ziraat Odası, Düzce Ziraat Odası, Arı Yetiştiriciliği birliği ve Bahçeköy’de üreticiler ile bir araya gelen İYİ Partililer, Tarım ve Kalkınma ile alakalı çözüm perspektiflerini ve İYİ Partinin izleyeceği politikaları Düzceliler ile paylaştı. Başkan Yardımcısı Ergin Kahveci;

   "Tarımsal kalkınmada yatırım yapılacak öncelikli iller içerisine aldığımız Düzce ile başlattığımız İYİ Partinin tarımsal kalkınma perspektifi sunumlarının Türkiye’deki ilkini burada yapmaktan son derece mutluyuz. Yaratıcı çözümleri ve kalkınma odaklı yoğun çalışmaları için Düzce Teşkilatımıza teşekkür ediyoruz. İYİ Parti iktidarında Düzce tarımsal kalkınmada en önemli yatırım bölgelerinden biri olacak" dedi. 

   Çalışma ile ilgili bilgi veren İYİ parti İl Başkanı Yunus Özay Er ise;

   "Düzce’nin günlük geçici çözümlerden ziyade iktisadi kalkınma planına sahip olması gerektiğini, ancak orta ve uzun vadeli makro planlamalar ile üretilecek politikaların Düzce’nin sürdürülebilir gelişmesini sağlayabileceğini gerek Düzceli hemşehrilerimiz ile gerekse Genel Başkanımız Syn. Meral Akşener ile paylaşmıştık. Birinci ayağı turizm ikinci ayağı ise tarımsal kalkınma planlaması olan bu çalışmamıza genel merkezimizin vermiş olduğu bu anlamlı ve özel destek için müteşekkiriz. İYİ Parti’nin Türkiye genelinde uygulayacağı tarımsal kalkınma projesini bu gün itibarı ile Düzce’den başlatmış bulunmaktayız. İYİ Parti İktidarında Düzcelilerin yüksek gelir grubuna sahip insanlar yapacak,  Düzceyi ise geleneğine ve üretim yapısına uygun bir çerçevede bambaşka bir şehir haline getireceğiz" dedi

   STK’lar ve Düzceliler ile görüş alışverişi yapan İYİ Parti heyeti, edinilen bilgileri Genel Başkan Meral Akşener’e aktarmak üzere Düzce den ayrıldı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.