İyi Partili gençler yaya geçidi olmayan yollara dikkat çekti

İYİ Parti Düzce Gençlik Kolları, bir videoyla yaya geçidi olmayan yollara dikkat çekti.

23.05.2022 - 12:17
Haber Merkezi

   İYİ Parti Düzce Teşkilatları adına özellikle üniversite bölgesinde trafik akışının ve yeterli trafik önlemi alınmamasından kaynaklı tehlikelere dikkat çeken İYİ Parti Düzce Gençlik kolları, hazırladıkları görsel ile konuyu tekrar gündeme getirdi.

   İyi Parti Düzce Gençlik Kolları Başkanı Dilara Kefeli, “Üniversite gençliğinin ve bütünsel anlamda üniversitenin kente entegrasyonu konusunda eksikliklere il teşkilatımız sıklık ile dikkat çekiyor. Gençlerimizi ve üniversite camiamızı zaten kent merkezine getiremiyor, şehrimizi bir türlü bir üniversite kenti yapamıyoruz. Ulaşım başta olmak üzere üniversite ile şehrin entegrasyonunda planlama eksikliği kaynaklı zaten sıkıntılar var iken bari üniversite bölgesinde üniversite gençliğinin yaşam standartlarını belli bir seviyede tutalım. Bu hafta olmayan yaya geçitlerine ve trafik güvenliğine dikkat çektik. 

   Yetkililerimizden can kaybı olmadan önce bu konuda adım atmalarını bekliyoruz. Özellikle üniversite gençleriyle alakalı çalışmalarımız devam edecektir" dedi.

Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz