Cemşit'ten Yazıcı'ya: Gençlik Spor Müdürü haddini aşmıştır

CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, CHP ve sivil toplum kuruluşlarının yapacağı 19 Mayıs töreni için Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nden ses sistemi, kürsü ve çadır taleplerinin yok sayıldığını söyledi.

Cemşit'ten Yazıcı'ya: Gençlik Spor Müdürü haddini aşmıştır
19.05.2022 - 14:51
Haber Merkezi

   CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı'nın, CHP ve sivil toplum kuruluşlarının yapacağı 19 Mayıs töreni için ses sistemi, kürsü ve çadır taleplerini yok saydığını söyledi.

   Cemşit, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

   "Bugün 19 Mayıs resmi törenlerinden sonra Cumhuriyet Halk Partisi ve sivil toplum kuruluşlarının yapacağı tören için, Gençlik Spor Müdüründen ses sistemi, kürsü ve çadır talep edilmiştir. Çeşitli bahaneler ile bizleri yok sayan Gençlik Spor Müdürü bu tavrı ile görev yaptığı mevkiine yakışmayacak bir hareket sergilemiştir. Bir kürsüyü bir ses sistemini, bayram törenleri için çok gören Gençlik Spor Müdürü haddini aşmıştır.

   Biliyoruz ki Cumhuriyet Halk Partisinin her alandaki bu varlığı sizleri çok rahatsız ediyor, iktidar yürüyüşümüzü görüyorsunuz ve elinizden geldiğince engelleme çabalarına giriyorsunuz. Ama şunu asla unutmayın Cumhuriyet Halk Partisi tüm örgütleriyle şehrimizde her yerde olmaya devam edecektir. Biz dimdik durdukça siz bugünkü gibi doğru düzgün cevap verecek cesareti olamadan kaçıp gideceksiniz. Yaptığınız bu hareket sadece Cumhuriyet Halk Partililere değil bu bayram için gönül vermiş, heyecan duymuş, toplumun her kesiminden vatandaşlarımıza yapılan bir saygısızlıktır. Cumhuriyet Bayramında, fener alayında, yürüyüşümüzün hemen önüne kendi programını koyarak, toplanan kalabalığı sahiplenmeye çalışarak ilk vukuatını  yapan Gençlik Spor Müdürünün resmi törenlerdeki tavırlarının takipçisi olacağız. Unutmayın ki "Ne doğrarsan aşına, o çıkar kaşığına."

   Verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür diliyoruz fakat bizlerden rahatsız olmaya devam edeceksiniz."

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.