İyi Partili gençlerden Engelliler Haftası için video

İYİ Parti Düzce Teşkilatları Engelliler Haftasında Düzce’deki engelli vatandaşlar ile bir araya geldi.

13.05.2022 - 15:04
Haber Merkezi

   İYİ Parti Teşkilatları ve Gençlik Kollarının farkındalık yaratabilmek ve engelli vatandaşların sorunlarının belirli kısmının çözülmesine destek olabilmek için yıl boyunca yürüttükleri çalışmaları  ‘engelliler haftası’ paralelinde kamuoyu ile paylaştı.

   Düzce şehir merkezinde tekerlekli sandalye ile ulaşım zorluğunu gösterme adına engelli kardeşlerimiz ile bir araya gelip bir video ile sorunu somutlaştırdıklarını ifade eden Düzce İYİ Parti Gençlik Kolları Başkanı Dilara Kefeli: "Farkındalık yaratmakla kalmayıp somut sorunlara en azından Düzce bazında çözüm bularak, arkadaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırmak yerelde en büyük sorumluluklarımız arasında yer almalıdır" ifadelerini kullandı.

   Konu ile alakalı açıklama yapan Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er ise "Kadere inanan insanlar olarak her birimizin potansiyel engelli adayları olduğumuz bilinci ile sadece belli günlerde engelli vatandaşlarımızı hatırlamaktan ziyade  sosyalleşmeleri basta olmak üzere hayatlarını kolaylaştırma adına hareket edilmelidir. Ulaşım başta olmak üzere engelli bireylerin  hayatındaki ‘ engeller’ İYİ Parti iktidarında hızla çözüme kavuşturulacak olan temel konulardan biridir" dedi.

   İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Av. Hakan Deniz de, “Hafta boyunca etkinlikler yapan İYİ Parti Düzce Teşkilatları olarak  fikirlerini ve çözüm önerilerini bizler ile paylasan, duruşu ve hayata bakışına büyük saygı duyduğumuz Sayın Miray Vildan Sakallı Hanımefendiye de şehir adına teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.