İyi Parti'nin tarım projesinde ilk imzalar atıldı

İYİ Parti Düzce Teşkilatlarının koordinatörlüğünde Bolu Belediyesi ile birlikte yürütülen “alım garantili sözleşmeli tarım” projesinde ilk somut adımlar atıldı.

İyi Parti'nin tarım projesinde ilk imzalar atıldı
10.05.2022 - 12:15
Haber Merkezi

   Düzceli üreticiler Güvenç Sassin ve Erkan Gümüş atılan imzalar ile sözleşmeli tarım projesinin bir parçası oldu.

   Kızılcık, fasulye ve mantar üretimi için Düzceli üreticilerin somut adımlar atmasından memnuniyetini dile getiren ve bu özel günde üreticiler ve Bolu Belediyesi yetkilileri ile bir arada olan İYİ Parti Düzce İl başkanı Yunus Özay Er, "Teşkilatımızın Düzce için geliştirdiği ve üzerinde çalıştığı şehrin dokusuna uygun ve geliri tabana yayan üretim modellemesinin önemli bir ayağı olan sözleşmeli ve alım garantili tarımın resmi olarak ilk uygulamasına başlamış bulunuyoruz. Kentimizin kaynaklarını doğru kullanmak, Düzceli kardeşlerimizi asgari ücrete Düzce’yi de betona mahkum etmemek, tarım arazilerimizi planlı ve doğru kullanarak Düzceli ailelerin gelire direk ulaşmalarını sağlamak amaçlı iktisadi kalkınma planımızı uygulamaya geçiriyoruz. Desteklerinden ötürü Bolu Belediye Başkanı Sayın Tanju Özcan ‘a ve İYİ Parti Düzce Teşkilatları mensubu çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu başlangıcı şehrin bütününe yaymak için ve projeleri çeşitlendirmek için var gücümüzle çalışacağız" dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.