Özcan'dan Birol Şahin'e: Sizdeki bu kadın düşmanlığını anlayamıyorum!

DEVA Partisi Düzce İl Kadın Politikaları Başkanı Tuğba Özcan, Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin'in "Bayan bir şarkıcı getirilmesi Düzce'ye yakışmadı" sözlerine sert tepki gösterdi.

Özcan'dan Birol Şahin'e: Sizdeki bu kadın düşmanlığını anlayamıyorum!
5.05.2022 - 14:48
Haber Merkezi

   "Bayan bir şarkıcı getirilmesi Düzce'ye yakışmadı" diyen Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin'e tepki gösteren DEVA Partisi Düzce İl Kadın Politikaları Başkanı Tuğba Özcan, "yobaz zihniyetli yaşayan ülkeler var, oralarda yaşamaya ne dersiniz?" dedi.

   Özcan, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: 

   "Düzceli aynı zamanda Kaynaşlı kütüğüne kayıtlı bir KADIN olarak yine sayenizde sizin adınıza utandık. 

   Sizdeki bu kadın düşmanlığını tam olarak anlayamamakla birlikte, kadınlar üzerinden gündeme gelmenizi aynı zamanda Düzcespor'u da kullanarak gündem yaratmanızı çok çirkin buluyorum.

   İşiniz tam olarak nedir bence önce buna karar verin. İmamsanız camiye geçin vaaz verin, belediye başkanı iseniz Kaynaşlı'nın sorunları ile ilgilenin ki bölgenin ciddi sorunları var. 

   Sosyal medyadan belediye işleri yürümez. Ayrıca Düzceli bir kadın olarak, her mecrada ayaklarının üzerinde duran birisiyim. Sesim güzel olsaydı şarkıda söylerdim.

   Paylaşım yapıp neden sildiğiniz konusunda muamma. 

   Size bir öneride daha bulunabilirim, zira ihtiyacınız olduğunu düşünüyorum: Burası Türkiye Cumhuriyeti... Lakin, kadınlardan kendini üstün gören, kız çocuklarının saç telinden etkilendiği için kapatmaya çalışan yobaz zihniyetli yaşayan ülkeler var, oralarda yaşamaya ne dersiniz? 

   Daha rahat edersiniz... Bir düşünün derim."