Keşir: Her alanda artık ayağa kalkmış bir Türkiye görüyoruz

Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Keşir: Her alanda artık ayağa kalkmış bir Türkiye görüyoruz
3.05.2022 - 16:37
Haber Merkezi
4

   Keşir, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda şu ifadeleri kullandı:

   "İçerisinde manevi güzellikleri barındıran bereket ve rahmet ayı Ramazan’ı uğurlarken, bayrama kavuşmanın mutluluk ve sevincini yaşıyoruz. Millet olarak hepimizi kaynaştıran, bütünleştiren, birlik ve beraberliğimizin en güzel ifadesi olan bayramlar, toplumsal huzurumuzun pekişmesine de katkıda bulunmaktadır.

   Her bir ferdimiz için çok anlamlı ve özel günler olan bayramlarda her yaşımızda ayrı bir heyecan duyuyoruz. Bu kez heyecanımız ayrı, salgın sonrası ilk kez maskesiz, mesafesiz ziyaretlerimiz olacak; büyüklerimiz, akrabalarımız, komşularımızla buluşacak, hasret gidereceğiz. Kimsesi olmayanın kapısını çalacak, gönül alacağız. Bu erdemli davranışlar bizim medeniyetimizin en güzel, en önemli özellikleridir. Bunları yaşatmalıyız.

   Tıpkı bu güzel bayram günleri gibi ülkemizin geleceği de parlaktır, aydınlıktır, sevinçlidir. Türkiye, tüm dünyanın ışıldayan yıldızıdır ve ilgi odağıdır. Her alanda artık ayağa kalkmış, başı dik bir Türkiye görüyoruz. Bu ülke, geleceğin en güçlü, en müreffeh ve özgür ülkesi olacaktır. Buna inancımız tamdır. Bu hedefe ulaşabilmek için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, hükümetimiz ve devletimizin tüm organları canla başla çalışıyor. Sorunların üstesinden şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da gelmeye devam edeceğiz. Yaşadığımız sorunları gösterip bizi umutsuzluğa, karamsarlığa itmek isteyenler oluyor. Onlara kulak asmayın. Ülkemiz, bayramlar kadar sevinçli bir geleceğe doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

   Türkiye bugünlere yokluklar içerisinde verilen destansı mücadeleler sonucunda gelmiştir. Milletimizin ilham ve güç kaynağı bu ruhtur. Umutların filizlendiği, iyilik ve güzelliklerin yeşerdiği bayramlar, el ele vermenin, millet olma şuuruna ermenin, ortak değerlerimizi güçlendirmenin vesilesidir. Farklılıklarımızı çatışma ve kavga nedeni olarak değil zenginlik kaynağı olarak görmeliyiz. Sayısız güzelliklerin yaşandığı Ramazan Bayramı’nı böylesine bir anlayışın gelişmesi için fırsat bilmeliyiz.

   Bu duygularla tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor, bu özel günlerin insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum."
 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (4)

 • manas
  manas
  5.05.2022 16:48

  ışıldamak istemiyoruz aramızda ışıldayan taifesi bir siz varsınız kendi ışığınızdan milletin karanlığını görmez oldunuz vesselam...

 • Demokles in kılıcı.
  Demokles in kılıcı.
  3.05.2022 22:29

  Avrupa bizi kıskanıyor, onların ekonomisi çok kötü, ABD son demlerinde, ortadoğuda biz konuşuruz dan.. Yahu bizim petrolümüz, gazımız yokki ye geldik.. Doğruları söylemeye çalışanları, her olumsuzluğun sebebi, dış güçlerin, İngiliz, ve ABD ipine tutunanlar diye yaftalayanlar, yeni Sempatik bakanı haftasında İngiltereye yolladılar.. Sonrasında, İsrail Cumhurbaşkanı konuk oldu, sırada TC tapusundaki adaları işgal eden ve silahlandıran Yunan Başbakanı geliyor.. Evet Kimleeerrr kimlerle..

 • Düzce'li..
  Düzce'li..
  3.05.2022 22:20

  Nasıl ayağa kalkmış ülkeysek, Bulgar levası karşısında 20 yılda 10 kat değer kaybetmiş bir TL.. Eğitimde her yıl daha geriye giden, dünyada en yüksek faizle borçlanan bir ülke.. KOI ihalelerinde her seferinde hesap hatası yapan, dolar üstünden kar garantili ihaleler veren, en son bayramda bile günlük 12 bin araç geçmiyen yere 45 bin araç garantisi veren bir ülke nasıl ayağa kalkar.. Maliye bakanı bizzat naklen söylemedimi, TL daha aşşağı düşmez zayen en alt seviyede diye..

 • Gökhan
  Gökhan
  3.05.2022 20:09

  Az kaldı,neredeyse