Keskin'den Ramazan Bayramı mesajı!

Ak Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Ramazan Bayramı dolayısıyla tüm İslam Aleminin ve Düzceli vatandaşların bayramını kutladı.

Keskin'den Ramazan Bayramı mesajı!
2.05.2022 - 15:44
Haber Merkezi

   Ak Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımlamış olduğu mesajında, “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan bir ramazan ayını daha geride bırakarak küskünlerin barıştığı, ayrı düşenlerin kavuştuğu, safların sıklaştığı, umutların tazelendiği, yüreklerin heyecanla çarptığı bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Bayramlar toplum şuurumuzun derinleştiği, zamanın en kıymetli duraklarıdır. Bayram coşkusuyla manevi bilincimiz yenilenir; birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımız pekişir. Bayram sevincini gönlümüzün derinliklerine kadar hissetmeli ve o sevinci ailemize, yakın çevremize hatta bütün insanlığa yaymalıyız. Farklı coğrafyalardan, dillerden, ırklardan ve kültürlerden milyonlarca Müslüman bu kutlu günlerde aynı sevinç etrafında halkalanmalı; ihtimam, sevgi ve şefkat bekleyenlere, insanı insana sığınak bilen bir irfanla umut olmalıdır.
  
   Bu duygu ve düşüncelerle; Düzceli hemşehrilerimin, Aziz Milletimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını kutluyor, sevgi ve kardeşlik duygularının coşkuya dönüştüğü bu mübarek günlerin ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.” dedi.