İyi Parti'den gıda fiyatları için çalışma: Ailelere fide desteği verilecek!

İyi Parti Düzce Teşkilatları yeni bir çalışma ile dar gelirli ailelere fide desteğinde bulunacak.

İyi Parti'den gıda fiyatları için çalışma: Ailelere fide desteği verilecek!
20.04.2022 - 15:04
Haber Merkezi

   Ekonomik koşulların günden güne zorlaştığı, gıda fiyatlarının özellikle dar gelirli ailelerin bütçelerini zorlamaya başladığı günlerde İyi parti  Düzce Teşkilatları ailelere 'fide' desteği verecek. 

   İyi Parti adına projenin detaylarını paylasan Boğaziçi Belde Başkanı Emrah İlhan, "Özellikle dar gelirli ailelerin köylerimizde bahçelerinde üretebilecekleri domates, biber, salatalık, patlıcan gibi sebze ağırlıklı fide desteği vererek, aile bütçelerine katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Enflasyonun arttığı, fiyatların adeta ateş pahası olduğu bu dönemde vereceğimiz fidelerle ailelere bir nebze de olsa destek olabileceğimize inanıyoruz" dedi.

   Çalışma ile alakalı bilgi veren İl Başkanı Yunus Özay Er ise "Bahçelerinde üretecekleri sebzelerle özellikle kadimlerimizin aile bütçelerine katkı sağlamalarına destek olmayı, köy ziyaretlerimiz esnasında da edindiğimiz bu fideleri bedelsiz olarak ailelere dağıtmayı hedefliyoruz. Bu zor ekonomik koşulları el birliği ile asabileceğimiz inancı ile aile bütçelerine 'üretim' bazlı bir nebze de olsa katkı sunabilir isek büyük bir mutluluk duyacağız" dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.