Keskin'den esnaf ziyareti: Sıkıntı ve talepleri dinledik

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Cumayeri esnafını ziyaret etti. Esnafın sıkıntı ve taleplerini dinleyen Keskin, Ramazan aylarını kutladı.

10.04.2022 - 17:01
Haber Merkezi

   AK Parti Düzce İl Başkanlığı Cumayeri esnafını ziyaret ederek sıkıntı ve talepleri dinledi. Düzenlenen esnaf ziyaretine AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, İl Kadın Kolları Bakanı Gönül Asuk, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti İlçe Başkanı Necdet Keleş, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, İlçe Kadın Kolları Başkanı Merve Ak Bıçak, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

   Cumayeri esnafının Ramazan ayını kutlayan Keskin, “AK Parti teşkilatı olarak bugün Cumayeri esnafımızı ziyaret ettik. Esnafımıza bol kazançlar dileyerek Ramazan aylarını kutladık. Teşkilat olarak hemşerilerimizin sıkıntı ve taleplerini bizzat dinledik. Her zaman vatandaşımızın yanındayız. Onların sorunlarını çözmek için hep birlikte, el ele vererek çalışıyoruz. Bu vesileyle tüm vatandaşlarımızın Ramazan aylarını kutluyorum” şeklinde konuştu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.