Caymaz'dan Polis Haftası mesajı: Milletimizin sinesinde yer almıştır!

DEVA Partisi Düzce İl Başkanı Murat Caymaz, Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 177. yılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Caymaz'dan Polis Haftası mesajı: Milletimizin sinesinde yer almıştır!
8.04.2022 - 14:50
Haber Merkezi

   DEVA Partisi Düzce İl Başkanı Murat Caymaz, Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 177. yılı dolayısıyla yayınladığı mesajda şu ifadeleri kullandı: 

   "Polis Nizamnamesi ismiyle kurulduğu 10 Nisan 1845 tarihinden bugüne kadar Yüce Milletimizin huzurunu, güvenliğini ve asayişini sağlamada gece gündüz demeden fedakârca görev yapan Türk Polis Teşkilatının 177. yılı kutlu olsun.

   Vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde yaşamasını sağlamak için yetkisini kanunlardan alarak görev yapan güzide teşkilatımız, yaptığı ulvi görevle milletimizin sinesinde yerini almıştır. Hayatımızın her alanında yanımızda olan polislerimiz zaman ve mekân mefhumu gözetmeden canları pahasına da olsa göreve atılmaktan hiç çekinmezler.

   Yasalarla kendisine verilen görevleri başarı ile yerine getirmenin yanında, vatandaşlarımızın her zaman yardımına koşan, muhtaçların elinden tutan, devletimizin yardım ve merhamet elinin uzatılmasında her zaman en önde yer alan polisimiz, toplum destekli polislik çalışmaları kapsamında da önemli çalışmalara imza atmıştır. Spordan eğitime, kültürden sanata birçok dalda toplumun her kesiminden insana yönelik sevgi, yardım ve yönlendirici çalışmaları sayesinde güven ve sevgi atmosferi oluşturan Emniyet Teşkilatımız, insanın olduğu her yerde, toplumun her kesimiyle kucaklaşmıştır.

   Bu duygu ve düşüncelerle, görevleri başında şehit düşen kahraman polislerimize bir kez daha Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Aziz milletimiz için iftihar kaynağı olan Türk Polis Teşkilatımızın 177. kuruluş yıldönümünü tebrik ediyor, tüm emniyet mensuplarımıza başarılar diliyor, kendilerini selamlıyorum."

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.