İyi Parti Gençlik Kolları'ndan Özlü'ye 'çukur' çağrısı!

İyi Parti Düzce Gençlik Kolları, Düzce merkezin ortasına açılan devasa çukurun Alabalık tesisi olarak hizmete sunulması için Faruk Özlü’ye çağrı yaptı.

İyi Parti Gençlik Kolları'ndan Özlü'ye 'çukur' çağrısı!
4.04.2022 - 14:41
Haber Merkezi
1

   İyi Parti Düzce Teşkilatı, Gençlik Kolları bu kez İstanbul Caddesinde '22 Yıldır Çözülemeyen Sorunu Çözdük' sloganı ile kazılan alana dikkat çekti. 

   Deprem Öncesi dönemde Vergi Dairesi olan, deprem sonrası dönemde de bir kısmı Basmacılar Çarşısı bir kısmı ise boş alan olarak kullanılan alan görsel sunumlar ve 22 Yıllık sorunun çözüldüğü ifadesi ile kazıldı. Akabinde hukuki sürecin tamamlanması beklenmeden yapılan kazı hukuki olarak durdurulunca ilgili alan derin bir çukur olarak kaldı.

   Ucu açık bir şekilde bekleyen ve akıbeti kamuoyu ile paylaşılmayan alan ile alakalı olarak bir proje hazırlayan İyi Parti Düzce Gençlik Kolları, ilgili alanın "ALABALIK TESİSİ" olarak kullanılmasını önerdi.

   İyi Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Dilara Kefeli; "Düzce halkı vaat edilen projelerin yapılmaması, başlayan projelerin gecikmesi  ve bitmemesinden dolayı  yorgun düşmüştür. En son İstanbul caddesinde eski vergi dairesi olarak bilinen alanda yaşananlar, hukuki süreç bitmeden '22 yıllık sorun çözüldü' pankartlarının asılması Düzcelileri anlaşılmaz bir durum ile karşı karşıya  bırakmıştır. Biz de gerek bu durumun çözülmesi gerekse de açılan derin çukurdan faydalanılması adına Düzce Belediye Başkanımız Sayın Dr Faruk Özlü’ye çukurun su ile doldurulup 'ALABALIK' tesisi olarak Düzcelilerin hizmetine sunulmasını öneriyoruz" dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Ramazan
    Ramazan
    4.04.2022 16:21

    Gayet yerinde balık havuzu olması, Karadeniz'de balık bitti, onun yerine burada aynalı sazanlar yetiştirilir hormonsuz....