Eski başkan İyi Parti'ye üye oldu!

Önceki dönem Gölyaka Belediye Başkanı Bekir Akbulut düzenlenen törenle İyi Parti Düzce Teşkilatına üye oldu. Akbulut’un rozetini takan İyi Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, “Bir sonraki seçimlerde Gölyaka’yı kazanacağımızı söylemiştim, iddiamı arttırarak sürdürüyorum” dedi.

Eski başkan İyi Parti'ye üye oldu!
1.04.2022 - 16:17
Haber Merkezi

   Gölyaka Eski Belediye Başkanı Bekir Akbulut, siyasi hayatına bundan sonra İyi Parti çatısı altında devam edecek. Akbulut’un rozetini  takan İyi Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, “Teşkilatımız içinde benim için de önemli bir gün. Siyaset bir iddia işidir. Teşkilatım ve ben hep iddia sahibi olduk. Siyasetin hedefle yapıldığını biliyoruz. Bundan birkaç ay önce Düzceli önemli bir siyasetçiye bir sonraki seçimlerde Gölyaka’yı kazanacağımızı söylemiştim. Bu söylemimi artırarak sürdürüyorum” dedi.

"Eve ekmek götürmek de bir siyasettir"

   Eski Gölyaka Belediye Başkanı Bekir Akbulut ise, “Siyaset duruş ister karakter ister. Eve ekmek götürmek de bir siyasettir. Türkiye’de siyaset böyle işlemiyor.  Siyasette fincancı katırlarını ürkütmemek gerekir. Ben zor adamın kontrol edilemez bir adamım, üslubum zor. Yunus Başkanı bunları söyledim. O da bana ben seninle varım abi dedi. Yunus başkanı önceden tanıyordum geldi gitti, birlikte yol yürüyeceğimize beni inandırdı

   Bugüne kadar hiçbir şeye eyvallah demedim. Kendime göre düşüncelerim var. Siyaset bir takım oyunudur ama herkesin de bir fikri vardır. Ben fikrimi her zaman söylerim. En çok da oy verdiğim insanı eleştiririm” ifadelerini kullandı. 

"Biz de Gölyaka’dan aday olursak, seçimlerde göreceğiz"

   Seçimlerde Gölyaka’dan aday olabileceğinin sinyalini veren Akbulut, “Partim uygun görür ve biz de Gölyaka’dan aday olursak, seçimlerde göreceğiz, Gölyaka halkı bana güveniyor mu? Ben onlara güveniyorum. Gölyaka’da herkes birbirini bilir. Herkes kimin ne yaptığını da bilir” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.