İyi Parti'den sağlık çalışanlarına ziyaret!

İYİ Parti Gençlik Kolları, 14 Mart Tıp bayramı öncesi sağlık çalışanlarını ziyaret etti.

İyi Parti'den sağlık çalışanlarına ziyaret!
12.03.2022 - 15:30
Haber Merkezi

   İYİ Parti Gençlik Kolları başkanlığının organizasyonu ile 14 Mart Tıp bayramı öncesi sağlık çalışanlarını ziyaret eden İYİ Partililer, son dönemde sağlık çalışanlarının motivasyonunu ciddi sıkıntıya sokan gelişmeler nedeniyle, doktorlar başta olmak üzere tüm sağlık çalışanlarına çiçek hediye etti. Düzce Gençlik Kolları Başkanı Dilara Kefeli, "Tüm sağlık çalışanlarımızın tıp bayramını kutluyoruz. Ülkemiz için fedakârca çalışan sağlıkçılarımıza teşekkür ediyor, bizim için çok değerli olduklarını tekrardan belirtmek istiyoruz" dedi. 

   İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er ise yaptığı açıklamada  “Son günlerde sağlık çalışanlarımız ve özellikle doktorlarımızı üzen bazı açıklamaları görmekten ciddi rahatsızlık duyduk. Dil sürçmesi olduğunu umduğumuz ve tekrarlanmamasını dilediğimiz bu tarz açıklamalar sağlık çalışanlarımızın ülkemiz için ne kadar önemli olduğunu bizlere bir kere daha hatırlatmıştır. Doktorlarımız başta olmak üzere sağlıkçılarımız ‘’ gitmemelidir’’. Çalışma hayatları boyunca çok büyük fedakârlıklar gösteren bu insanlara en iyi çalışma şartlarını sunmak ve yanlarında olmak bizlerin ve devletimizin en önemli görevlerindendir. Türk milleti her zaman sağlık çalışanlarımızın yanındadır. Ülke hepimizin" dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.