Ak Parti Gençlik Kolları'ndan 8 Mart etkinliği!

AK Parti Düzce Gençlik Kolları Yeni Seçmen Birimi, 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla şehir Merkezi’ndeki kadınlara çiçek dağıttı.

Ak Parti Gençlik Kolları'ndan 8 Mart etkinliği!
9.03.2022 - 13:14
Haber Merkezi

   AK Parti Düzce Gençlik Kolları Yeni Seçmen Birimi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Düzce Şehir Merkezi’nde bulunan kadınlara çiçek hediye ederek kadınlar günlerini kutladı.

   AK Parti Gençlik Kolları Yeni Seçmen Birim Başkanı Yasin Yıldız, kadınların bir gün değil, her gün hatırlanması gerektiğini belirterek, “Bugün Yeni Seçmen Birimi olarak liseli kardeşlerimizle beraber 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Düzce Şehir Merkezi’ndeki kadınlara çiçek hediye ettik. Tüm kadınların, bu özel günlerini kutluyoruz, onları bir gün değil, her gün hatırlamamız gerekiyor. Bu vesileyle başta Annelerimiz olmak üzere tüm şehit annelerinin ve tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutluyorum” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.