İyi Parti'nin kadınlarından 8 Mart ziyaretleri!

İyi Parti'li kadınlar 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'ndei emekçi kadınları ziyaret edip , Mustafa Kemal Atatürk’e şükranlarını sundu.

İyi Parti'nin kadınlarından 8 Mart ziyaretleri!
8.03.2022 - 22:21
Haber Merkezi

   Genel Başkanı Kadın olan bir partide çalışmakta onur duyduğunu ifade eden İyi Parti Düzce Kadın Politikalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Nuran Sayman “Günün önemine ve anlamına binaen önce emekçi kadınlarımızı ziyaret ederek başladığımız bu özel güne dair çalışmalarımıza ülkenin dört bir yanından gelen kadınlarımızın katıldığı grup toplantımızla ve Anıtkabir ziyaretimizle tamamladık. Tüm kadınlarımıza sağlık, mutluluk  ve başarı dolu günler diliyoruz” dedi.

   Bu özel günde dünya emekçi kadınlar gününü kutlayan İl Başkanı Yunus Özay Er ise “bir gün değil her gün kadınlarımızın değerinin bilindiği, haklarının korunduğu ve eşitlik ilkesi çerçevesinde yasamaları için güzel bir ülke hayali ile çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, tüm kadınlarımızın 8 Mart Emekçi Kadınlar Gününü kutluyoruz” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.