Siyasi partilerin kadınları buluştu

AK Parti Düzce İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen etkinlikte siyasi partilerin Kadın Kolları Başkanları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla sabah kahvaltısında buluştu.

7.03.2022 - 15:59
Haber Merkezi

   AK Parti Düzce İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Filiz Turna, Tanıtım ve Medya Başkanı Eda Sürücü ile İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, Cumhuriyet Halk Partisi, İYİ Parti, Yeniden Refah Partisi, Gelecek Partisi ve Demokrasi ve Atılım Partisi’nin Kadın Kolları Başkanları ile Mutfak Sanatları Merkezi’nde sabah kahvaltısında bir araya geldi.

   Kahvaltı programında açıklamalarda bulunan AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk, “Bugün burada olmanızdan dolayı son derece mutluyum, davetimi kabul ettiniz. Güzel bir topluluk umarım, bundan sonraki süreçte de bu topluluğun bir arada olarak bu birleşmelerin, bu birlikteliğin devam etmesini diliyorum. Biz, siyasi parti Kadın Temsilcileri olarak sabah kahvaltısında buluştuk. 8 Mart bizim bir bahanemiz oldu ama çokta iyi oldu. İnşallah, devamını diliyorum. Hepinizi ayrı ayrı tanıdığım için çok mutluyum” dedi.

   Ortak paydalarının Kadın ve Türkiye olduğunu belirten Asuk, “Herkesin bu düşüncede olduğunu biliyorum. Herkesin bu niyette olduğunu biliyorum. Dünya emekçi kadınlar günümüzün kutlu olmasını diliyorum, tekrar çok çok teşekkür ediyorum ayaklarınıza sağlık” ifadesini kullandı.

MUTABIK KALDILAR

   Buluşmadan memnuniyet duyan Kadın Siyasiler, sık sık bir araya gelmek için mutabakata vardı.

Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.