Cemşit, CHP Genel Merkezi'nin davetiyle Ankara'daydı!

CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit geçtiğimiz haftalarda İstanbu'da düzenlenen Türkiye Eğitim forumunun ardından,bu haftasonu da Ankara'da organize edilen Sağlık Forumuna katıldı.

Cemşit, CHP Genel Merkezi'nin davetiyle Ankara'daydı!
7.03.2022 - 15:31
Haber Merkezi

   Sağlık hizmetlerinin üretimini, sunumunu, finansmanını ve ulaşılabilirliğini değerlendirerek, mevcut sistemi sosyal adalet ve temel hak boyutlarıyla yeniden şekillendirmek adına CHP'nin düzenlediği Sağlık Forumu Nazim Hikmet Kültür merkezinde düzenlenirken, 81 ilden gelen davetlilere açılış konuşmasını Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu yaptı. 

   Kılıçdaroğlu "Bu salonda bugün Türkiye'nin aslında en temel sorunlarından birini çözmek için bir araya geldik. Sorunu çözme konusunda iddialı olduğumu dile getirebilirim.Çünkü iddiamın kaynağı sorunu yaşamaktan,dinlemekten geçiyor" dedi.

   Forumun devamında sağlık sistemin performansı,birinci,ikinci ve üçüncü basamak sağlık hizmetleri, sağlık emek gücü,kamu-özel ortaklığı ve tıbbî ürünler,aşılar ve biyoteknoloji başlıklarındaki yeni gelişmeler,uzman hekimler tarafından katılımcılara aktarıldı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.