Ak Parti'nin köy ziyaretleri devam ediyor!

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin öncülüğünde, AK Parti İl Teşkilatı köy ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

3.03.2022 - 14:35
Haber Merkezi

   AK Parti heyeti bu hafta Merkeze bağlı Yayla ve Kabalak köylerini ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarete AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu, Düzce İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal ve Parti üyeleri katıldı. 

   Ziyaretlerde konuşan Başkan Keskin, “Köy ziyaretlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Bu kapsamada bu hafta Yayla ve Kabalak köylerine gelerek sizlerle beraber olma fırsatı bulduk. Gittiğimiz her köyde eksiklikleri yerinde görme, duyma fırsatı buluyoruz. Düzce’de bir köye bir yatırım gelecekse bunu şuan da AK Parti yapar. Yapılmıyorsa da AK Parti yapmıyor. Köylerimize bir yatırım yapılacaksa da AK Parti yapacak. Kaldırıp yerine başka bir şey koyamayız. Bir muhtarın gücü yetmez yol yaptırmaya. Geçen sene 1 km asfalt 500 bin TL civarındaydı. Şimdi ne kadar olacak bilemiyoruz. Muhtarımızın burada yapacağı bu işlerin takibini yapmak, Ben de böyle yapıyorum.  2022, 2023 ve 2024 yılarında biz Düzce’nin köylerinde yolu olmayan, suyu olmayan köy bırakmayacağız. Köylerinde daha yaşanır hale gelmesi için biz çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bizi misafir eden Yayla ve Kabalak köyü vatandaşlarımıza ve muhtarlarımıza teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.
 

Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.