İyi Parti ve CHP'nin gençleri bir araya geldi!

İyi Parti Düzce il ve Merkez ilçe gençlik kolları hafta sonu, Cumhuriyet Halk partisi Düzce il ve Merkez ilçe gençlik örgütünü ziyaret etti. Gençler CHP parti binasında bir araya gelerek hem tanışma fırsatı buldu, hem de kamuoyuna birlik ve beraberlik mesajı verdi.

İyi Parti ve  CHP'nin gençleri bir araya geldi!
14.02.2022 - 15:37
Haber Merkezi

   Cumhuriyet Halk partisi Düzce il gençlik kolları başkanlığına yeni atanan Mustafa Kılıç ve yönetimi hafta sonu ittifak ortağı İyi Parti gençlik kolları üyelerini ağırladı. 

   İyi Parti Düzce gençlik kolları teşkilatı Kılıç ve yönetimlerine hayırlı olsun dileklerini ileterek, dayanışma içerisinde projeler üretebileceklerinin altını çizdiler.

   İyi Parti il gençlik kolları başkanı Dilara Kefeli buluşmada "Düzcede yeni yönetime gelen, aynı zamanda eski dostum olan Mustafa Kılıç’a görevinde başarılar diliyorum. Her zaman birlik içerisinde olacağımızdan eminim “ifadelerini kullanırken, İyi Parti Merkez ilçe başkanı Mustafa Kaan Fırat ise “Bizler geleceğe yön verecek siyasetçi adaylarıyız ve bunu kirli siyasetten uzak nazik bir dille yapmalıyız. Bizler bu ülkenin geleceğini çağdaşlaştırmak ve geliştirmek için buradayız. Gençliğimizi iyi değerlendirmeliyiz" dedi.

   Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren CHP Düzce il başkanı Mustafa Kılıç ise "Gençlik olarak bizler geleceğin siyasetine yön verecek, geleceğin siyasetçilerini yetiştirecek olanlarız. Kavga eden değil, barış ve huzur ortamında eşit ve adil bir düzen içinde yaşamak isteyen bireyleriz. Bunun için de üzerimize düşen görevi yapacak, elimizden gelen her şeyi hayata geçireceğiz" cümlelerini kaydetti. Buluşma hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.