İyi Parti bir mahallenin kilit taşı ihtiyacını karşıladı!

İYİ Parti Düzce Teşkilatları yapmış olduğu köy ve mahalle gezileri kapsamında talep edilen parke kilit taşı teslimatını gerçekleştirdi.

İyi Parti bir mahallenin kilit taşı ihtiyacını karşıladı!
12.02.2022 - 16:36
Haber Merkezi

   İYİ Parti Düzce Teşkilatları Boğaziçi Belde Belediyesine bağlı Şekerpınar Mahallesine ulaşarak talep edilen parke kilit taşı teslimatını gerçekleştirdi. 

   Merkez ilçe başkanı Av. Hakan Deniz ve İl Başkan Yardımcısı Talib Çabukoğlu’nun yer aldığı teslimatta konu ile alakalı açıklama yapan Merkez İlçe Başkanı Av.Hakan Deniz “Boğaziçi Belediyesi tarafından tarafımıza iletilen ihtiyaçlar ve eksiklikleri giderme adına hızlıca hareket ettik. İlk olarak Şekerpınar Mahallesinde başladığımız bu desteği teşkilatlar olarak tüm Düzce köy ve mahallelerinde yapmaya adım adım devam edeceğiz. Bizim muhalefet anlayışımız sadece eleştirmek değil hizmet üretmek ve kente katkı  vermektir” dedi.

   Şekerpınar muhtarı Yusuf Ali Yılmaz'a teslim edilen parke kilit taşların hayırlı olmasını dileyen İYİ Parti Düzce Teşkilatı akabinde bölgeden ayrıldı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.