İyi Parti'nin üretim adımında detaylar belirleniyor: Bolu Belediyesi'yle buluştular!

İyi Parti Düzce Teşkilatları belirli ürünler için sözleşmeli üretim ile alakalı somut planlama ve proje için Bolu Belediyesi yetkilileri ile bir araya geldi.

İyi Parti'nin üretim adımında detaylar belirleniyor: Bolu Belediyesi'yle buluştular!
9.02.2022 - 14:00
Güncelleme 9.02.2022 - 14:01
Haber Merkezi

   İyi Parti Düzce Teşkilatları sözleşmeli üretim ile alakalı somut planlama ve proje için Bolu Belediyesi yetkililerini il teşkilatında üreticiler ile bir araya getirerek, detaylar hakkında fikir alışverişinde bulundu, üreticiler ve ürünler belirlenmeye başlandı. Bolu Belediyesi Proje Sorumluları İlknur Özkök ve Bahadır Acar, İyi Parti İl binasında, üreticilere projenin ayrıntıları hakkında bilgi vermeye başladı. 

   Konu ile ilgili bilgi veren İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, “Proje kapsamında çok hızlı bir şekilde üretime gecikerek, pilot uygulamalarla, yüksek montajda üretim ve alım garantili olarak kentin iktisadi kalkınmasına ciddi katkısı olacak.  Üretilecek ürün çeşitleri ve şartları,  üreticiler ile bir araya gelinerek kendilerine anlatılacak.  Teşkilat mensuplarımızla birlikte, köy ziyaretlerimizde bu proje ile ilgili bilgi verip, üreticilere konuyu anlatıyoruz. Önümüzdeki günlerde proje için pilot üreticiler belirlenecek. Bu gün ilk somut adımımızı attık, şehrimize ve üreticilerimize hayırlı olsun. Bu vesile ile Bolu Belediye Başkanı Sayın Tanju Özcan’a bizlere duyduğu güven için tekrar teşekkür ediyoruz ” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.