Kılıçdaroğlu Düzce'den bahsetti: Dünyada en kirli havaya sahip 15 merkezden biriymiş

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM'de gerçekleşen grup toplantısında gündemi değerlendirirken Düzce'den de bahsetti.

18.01.2022 - 14:12
Güncelleme 18.01.2022 - 17:34
Haber Merkezi
3

   CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM'de gerçekleşen grup toplantısında Düzce'yi gündeme getirdi.

   CHP'li vekillerin Düzce izleniminden söz eden Kılıçdaroğlu şu ifadeleri kullandı:

   "Milletvekili arkadaşlarımız da çalışıyor. Büyük bir uyum ve kararlılık içinde büyük bir azimle çalışıyorlar. Kara kışa bakmadan halkın nabzını tutma, onları bir şekliyle parlamento kürsüsünde dile getirmek için çaba harcıyorlar. Bu nedenle bütün milletvekili arkadaşlarımıza yürekten teşekkür ederim. Milletvekillerimiz Düzce'ye gittiler, herkesle bir şekliyle ilişki kurdular. Sadece onların sorunlarına ürettiğimiz çözümleri onlara anlatmak için. Bir taksici şöyle diyor; 'Deprem ne ki, depremden daha kötü bir durumla karşı karşıyayız. Burası işlek bir durak, ona rağmen kazandığımı benzine veriyorum. Trafik cezası falan gelirse cepten yiyoruz. Eskiden ayda iki kilo evime et alabiliyorum, şimdi yarım kilo götürebiliyorum' diyor."

"Düzce hava kirliliği açısından Türkiye'de bir numara"

   Kılıçdaroğlu, Düzce'nin hava kirliliği sorunundan da bahsederek, "Benim bilmediğim ama arkadaşların raporlarından öğrendiğim Düzce hava kirliliği açısından Türkiye'de bir numara. Dünyadaki en kirli havaya sahip 15 merkezden biriymiş" şeklinde konuştu. 
 

Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Murat
  Murat
  19.01.2022 18:24

  Yolun sonu gözüktü...chp ve iyi parti % 65 ile iktidara yürüyor..

 • Ramazan Kap
  Ramazan Kap
  19.01.2022 00:17

  Geliyor gelmekte olan duyun ayak seslerini özellikle üsteki düzceli diye yorum yapan zavallı hemşehrim

 • Düzceli
  Düzceli
  18.01.2022 16:04

  Oyun kurup, tuzakları bozan bir ülke olduk . Şükür Rabbimize , Cumhurbaşkanımızın delaletiyle bize bunları kısmet ediyor. Yarattığı varlıklar kadar hamd olsun Rabbimize .