CHP'li vekiller esnafla buluştu! Tanal, Özlü'ye seslendi: İmamoğlu'yla irtibata geçsinler!

CHP'li 27 milletvekili, parti meclis üyeleri ve yüksek disiplin kurulu üyeleri Düzce ziyaretinde esnaflarla buluştu.

11.01.2022 - 15:13
Güncelleme 11.01.2022 - 15:14
Özel Haber
2

   Mahmut Tanal, Gamze İlgezdi, Ali Mahir Başarır ve Veli Ağbaba başta olmak üzere CHP'li 27 milletvekili, parti meclis üyeleri ve yüksek disiplin kurulu üyeleri Düzce'ye gelerek vatandaşın nabzını tuttu. 

   Basın açıklamasının ardından CHP Düzce İl Örgütü ve CHP'li milletvekilleri, Spor Sokak ve İstanbul Caddesi'nde esnafı ziyaret ederek, sorunları dinledi. 

   Ziyaretler sırasında İstanbul Caddesi'nde vatandaşa seslenen CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, şunları söyledi: "Esnaf İstanbul Caddesi'nin trafiğe açılmasını talep ediyor. İstanbul Caddesi'nin trafiğe açılmasını TBMM'de dile getireceğiz. Düzce'yi ilk kez TBMM'de dile getiren CHP milletvekili Mahmut Tanal olarak size bu sözü veriyorum." 

"İmamoğlu'yla irtibata geçsinler"

   "Sayın Faruk bey, sizden istirham ediyorum. Milletvekilliği, bakanlık yaptınız. Şimdi belediye başkanısınız. Gaziantep Caddesi'nin İstanbul Caddesi'yle kesiştiği noktadan sesleniyorum. Halkımız İstanbul Caddesi'nin trafiğe açılmasını istiyor. Bugüne kadar Düzce'yi hep dile getirdik. Çevre kirliliği var, otopark sorunu var. Yeşil Düzce dediğimiz yerin her yerini betonlaştırdılar. Kendilerinden istirham ediyorum. Sosyal belediyecilik ilkeleri kapsamında tanıtım konusunda Sayın Ekrem İmamoğlu'yla irtibata geçsinler. Düzce'nin tanıtımına hep birlikte destek verelim." 

İşçi ve muhtarlarla buluştular

   Esnaf ziyaretinden sonra Düzce'nin başarılı fabrikalarından biri olan Realkom'u ziyaret eden vekiller işçilerle bir araya geldi. Programın devam eden bölümünde muhtarlarla da bir araya gelindi.

Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Düzceli,
  Düzceli,
  11.01.2022 18:00

  Dünya lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a Devletimize Sayın Devlet Bahçeli'ye Allah sağlıklı uzun ömürler ihsan etsin Allah başımızdan eksik etmesin Amin

 • Güç ve güçlü
  Güç ve güçlü
  11.01.2022 16:33

  Real Kom Firması daha önceki CHP Li yöneticileri niye kabul etmediler şimdi ettiler korku mu açıyor isen tüm siyasi partilere açacaksın demokrasi herkese