CHP Başdanışmanından Düzce ziyareti!

CHP Genel Başkan Koordinatör Başdanışmanı ve İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak ve CHP Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, CHP Düzce İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.

CHP Başdanışmanından Düzce ziyareti!
4.01.2022 - 14:41
Haber Merkezi

   Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Koordinatör Başdanışmanı, İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak ve CHP Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin Düzce İl örgütüne hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

   CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, CHP Merkez İlçe Başkanı Özcan Dağıstanlı ve yönetim kurulları tarafından karşılanan Toprak ve Aytekin’nin örgüt ziyareti yaklaşık 1 saat sürdü.

   Ziyarette seçim hazırlıkları ve kent dinamiği analizleri gibi birçok gündem maddesi görüşüldü. İller bazında seçim çalışmaları, oy dağılımları ve saha ziyaretlerinin stratejik planlanması buluşmada ön plana çıkan başlıklar olurken, milletvekili adayı belirleme noktasında uygulanacak anekdotlar aktarıldı.

   Görüşmenin ardından Erdoğan Toprak ve beraberindeki heyet günün anısına hatıra fotoğrafı çektirerek Düzce’den ayrıldı.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.