Yılmaz: Ekonomiyle yıpratmaya çalışıyorlar

Düzce'de MHP'nin "Adım Adım 2023, İl İl Anadolu" programı düzenlendi. Program sırasında konuşan MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, son dönemde yaşanan ekonomik sorunları "darbeyle başaramadılar, ekonomiyle yıpratmaya çalışıyorlar" şeklinde değerlendirdi.

Yılmaz: Ekonomiyle yıpratmaya çalışıyorlar
29.11.2021 - 16:31
Haber Merkezi

   MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz “Adım Adım 2023 il il Anadolu” programı kapsamında Düzce’de teşkilat üyeleri ve vatandaşla bir araya geldi.

   Programa MHP Genel Sekreter Yardımcısı Bahadır Bumin Özaslan, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, MHP Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan, MHP MYK Üyesi Abdullah Bahadır Alperen, MHP MYK üyesi Ahmet Savaş Çolak, MHP MYK Üyesi Gökhan Türkeş Öngel, MHP MYK Üyesi Mehmet Duygulu ve MHP MDK Üyesi Özmen Alp Giray katıldı.

   MHP kurmayları toplumun her kesiminden temsilciler ve vatandaşlar ile bir araya gelerek güncel sorunlar üzerine görüş alışverişinde bulundu. MHP Düzce il Teşkilatı’nın organize ettiği kahvaltı programı ile çalışmalarına start veren heyet, kahvaltı programı sonrası geniş kapsamlı bir çalışma yaptı.

   İlk olarak MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, İlçe Başkanları ve İlçe Yöneticileri, Ülkü Ocakları yönetici ve mensupları, Belediye Başkanları ve Belediye Meclis Üyeleri, Muhtar, STK ve basın mensuplarıyla bir araya gelen heyet, çalışmaya yönelik bir dizi açıklamalarda bulundu. 

   15 Temmuz Şehidi Gölbaşı Özel Harekât Şube Müdürü Ufuk Baysan’ın önce ailesi ve ardından şehidin kabrini ziyaret eden heyet, ardından Düzce esnafı ile bir araya geldi.

   Daha sonra MHP Düzce İl Teşkilatı üye kayıt standını ziyaret eden MHP Milletvekilleri, MYK ve MDK üyeleri, bazı vatandaşların MHP üye kaydını yaptırdı. 

   Akçakoca’da MHP ilçe yöneticileri, partililer, vatandaş ve esnaf ziyaretiyle vatandaşla buluşmalarına devam eden heyet, sohbetler gerçekleştirdi. Üye kayıt çalışmalarına Akçakoca’da da devam eden MHP yöneticilerine eşlik eden heyet, Düzce Merkez’de olduğu gibi çalışmalarına devam etti.

   Yapılan saha çalışmasında, yaşanan ekonomik  sorunlar üzerinde görüş beyan eden Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz "darbeyle başaramadılar, ekonomiyle yıpratmaya çalışıyorlar" ifadesini kullandı. Yılmaz, vatandaşların ve esnafın talepleri üzerine notlar alarak çözümler üzerine çalışmalarına devam edeceğini belirtti.
 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.