CHP'de ilk aday belli oldu!

CHP Düzce Olağanüstü İl Başkanlığı için ilk aday Semih Cemşit oldu.

CHP'de ilk aday belli oldu!
22.09.2021 - 15:55
Haber Merkezi

   3 Ekim Pazar günü yapılacak olan Cumhuriyet Halk Partisi Düzce Olağanüstü İl Başkanlığı kongresi için ilk aday açıklamasını yapan isim Semih Cemşit oldu. Cemşit bugün parti binasında üyelerin karşısına çıkarak resmi açıklamasını gerçekleştirdi.

   Cemşit adaylık açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

   "Genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı hak, hukuk, adalet yürüyüşünün izinden giderek,Düzcede birliği beraberliği sağlamak, Düzceyi canlandırabilmek, dayanışmayı, katılımcığı hayata geçirebilmek için Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Başkanlığına adayım.  

   Öncelikle hepimizin inanması ve hep birlikte çalışması lazım. Deneyim sahibi partili arkadaşlarımızın yanı sır, gönüllülük esası ile çalışabilecek genç, dinamik ve hırslı yeni yüzlerle, birleştirici herkesi kucaklayan, yeni görüşlere açık yönetim anlayışı içinde olacağız. Özgürlük, adalet ve demokrasiden ödün vermeden Cumhuriyet Halk Partisini Düzce’de hakketiği yere getirebilmek için özveri ile çalışacak arkadaşlarımla birlikte il başkanlığına adayım".

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.