Dosyalarını Bakan Karaismailoğlu'na ilettiler!

Düzce Kamyon ve Tır Taşıyıcılar Kooperatifi ve Düzce Şoförler Odası yönetimi, Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu ziyaret ederek, yaş konusu ile ilgili hazırlanan dosyayı takdim etti.

Dosyalarını Bakan Karaismailoğlu'na ilettiler!
16.09.2021 - 12:09
İHA

   Düzce Kamyon ve Tır Taşıyıcılar Kooperatifi ile Şoförler Odası Başkanı Yavuz Yılmaz, Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu makamında ziyaret etti. 

   Ziyarette Düzce’de ki konular ile ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunulurken, yaş konusu ile ilgili de hazırlanan dosya Bakan Karaismailoğlu’na takdim edildi. Yaş konusunda talebi olumlu karşılayan Bakan Karaismailoğlu, sorunları en kısa zamanda çözüme kavuşturma konusunda çalışmalar yapacağını belirtti. Düzce Kamyon ve Tır Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Orhan Yılmaz, Bakan Adil Karaismailoğlu’nun açıklamalarından dolayı teşekkürlerini iletti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.