Caymaz'dan buğday zammına tepki: Sonra kimse fırıncı esnafımızı hedef göstermesin!

Toprak Mahsulleri Ofisi'nin buğdaya yaptığı yüzde 23'lük zama tepki gösteren DEVA Partisi Düzce İl Başkanı Murat Caymaz, "Yapılan bu fiyat artışı doğal olarak önümüzdeki günlerde ekmek ve diğer unlu mamüllerin fiyatlarına yansıyacak" dedi.

Caymaz'dan buğday zammına tepki: Sonra kimse fırıncı esnafımızı hedef göstermesin!
5.01.2022 - 16:31
Güncelleme 5.01.2022 - 16:54
Özel Haber

   DEVA Partisi Düzce İl Başkanı Murat Caymaz, Toprak Mahsulleri Ofisi'nin (TMO) ekmeklik buğdaya yaptığı yüzde 23'lük zamla ilgili bir paylaşım yaptı.

   Caymaz, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

   "Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) serbest piyasa sattığı ekmeklik buğdaya yüzde 23 zam yaptı. Yapılan bu fiyat artışı doğal olarak önümüzdeki günlerde ekmek ve diğer unlu mamüllerin fiyatlarına  yansıyacak. Sonra kimse fırıncı esnafımızı hedef göstererek vatandaşımızla karşı karşıya bırakmaya çaba göstermesin".

   En son aralık ayında ekmeklik buğdayın tonunu 2 bin 650 liradan satan TMO, 600 lira zam yaparak 3 bin 250 liraya çıkarmıştı. 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.