BAYRAK: “YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR”

Ramazan ayının vazgeçilmezlerinden olan iftar sonrası sosyal aktivite etkinliklerine, MHP Çilimli Belediye Başkan Adayı İsmail Bayrak yepyeni bir soluk getirdi.

BAYRAK: “YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR”
27.03.2024 - 13:27
Güncelleme 27.03.2024 - 14:16
Haber Merkezi

   Çilimli halkına hizmet aşkını her platformda dile getiren Başkan Adayı İsmail Bayrak, ilahi sanatçısı Sedat Uçan’ı sevenleriyle buluşturdu.

   Çilimli Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen etkinliğe Çilimli halkı yoğun ilgi gösterdi.

   Dünya Kuran-ı Kerim okuma yarışmasında 2. Olan Hafız Mehmet Bilir’in gönüllere dokunan tilavetiyle huzur bulan Çilimli halkı, Bilir’in ardından sahneye çıkan Sedat Uçan ezgileriyle, Ramazan ayının muhabbetini yaşadı.

   Düzenlenen organizasyonla güzel bir akşam geçiren Çilimlililer, İsmail Bayrak ve ekibine teşekkür etti.

   Normal şartlarda Belediye organizasyonuyla yapılan bu tür organizasyonları, kendi inisiyatifi ve kendi imkanlarıyla Çilimli halkına sunan Bayrak: “Ben bu ilçede doğdum, büyüdüm. Burada çalıştım, burada kazandım, burada yaşıyorum.

   Derdimiz makam, mevki değil. Bu ilçenin halkına hak ettiği hizmeti, hak ettiği değeri vermek istiyorum. Bu anlamda yaptıklarım, yapacaklarımın teminatıdır.” İfadelerinde bulundu.

   Düzenlenen programa MHP MYK Üyesi Avukat  Abdullah Bahadır Alperen, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, MHP teşkilat üyeleri ve çok sayıda Çilimlili vatandaş katıldı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.