CAYMAZ; “UYGULANABİLİR PROJELERİ DEVREYE SOKACAĞIZ”

DEVA Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz, 31 Mart seçimlerine yönelik olarak yürüttüğü saha çalışmaları kapsamında Atatürk Bulvarı esnafını ziyaret etti. Görevi kendilerine vermeleri halinde şeffaf belediyecilik anlayışı ile uygulanabilir projeleri devreye sokacağına dikkat çeken Caymaz, “Kimseye hayal satmayacağız” dedi.

27.02.2024 - 13:04
Güncelleme 27.02.2024 - 14:22
Haber Merkezi

   DEVA Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz ve beraberindeki belediye meclisi ile il genel meclis üyesi adayları 31 Mart tarihinde gerçekleştirilecek olan yerel ve mahalli idareler seçimleri için çalışmalarını sürdürüyor. Şehir merkezinde bulunan esnaf ziyaretlerine devam eden Caymaz dün Atatürk Bulvarı’nda faaliyet gösteren esnaf ile bir araya geldi.

   Çoban mevkiinden başlayarak cadde boyunca tüm esnafı ziyaret eden Caymaz, “Bizi biliyorsunuz, biz seçim zamanı, seçim var diye gelmiyoruz. Her zaman sizlerin halini hatırını soruyoruz” dedi. 

   Caymaz, elini sıktığı herkese, görevi kendilerine vermeleri halinde şeffaf belediyecilik anlayışı ile uygulanabilir projeleri devreye sokup, kimseye hayal satmayacağının da taahhüdünü verdi.

Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.