Vatan Partisi:"Düzce için önemli cesur kararlar alınması gerekiyor"

Vatan Partisi Düzce il Örgütü, yerel seçimlerde uygulanacak strateji ve yapılacak çalışmaların ele alındığı toplantı gerçekleştirdi.

 Vatan Partisi:"Düzce için önemli cesur kararlar alınması gerekiyor"
22.01.2024 - 13:01
Haber Merkezi

   Toplantıya genel merkez örgütlenme bürosu başkanı Savaş Oruç’ta katıldı. Oruç:"6 Eylül MYK kararlarımızda Türkiye’nin bütün seçim çevrelerinde, seçimlere bağımsız olarak katılacağımızı. Bu seçimlerde azami başarı hedefiyle çalışacağımızı belirtmiştik. Şimdi  görev ve sorumluluk sizlerdedir" dedi. Toplantıya katılanların görüş ve önerilerinin de alındığı toplantıda söz alan İl başkanı Fethi Sönmez:"Düzce’nin yerel koşullarına göre hareket edeceğiz. Özellikle sistem partilerinin yerel sorunları çözmek yerine ,yerelin kaynaklarını yağmalamayı esas aldıklarını hep birlikte izledik.  İhale sistemi kaldırılıp hizmetlerin belediye eliyle yapılması gerekiyor. Mevcut Düzce belediye başkanımız geçmişin tahribatlarını ve ihmallerini gidermede önemli gayretleri olsa da Düzce için önemli cesur kararlar alınması gerekiyor" dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.