Fikret Albayrak aday adaylığını açıkladı

27.11.2023 - 16:17
Güncelleme 27.11.2023 - 16:22
Haber Merkezi

   2009-2014 yılı Akçakoca belediye başkanı Fikret Albayrak 31 Mart 2024'te yapılacak yerel seçimlerde CHP'den yeniden aday adayı oldu.

   Bugün adaylık açıklamasını yapan Albayrak'ı parti üyeleri yalnız bırakmadı.

   Yüksek katılımın yaşandığı aday adaylığı toplantısında kentin geldigi son noktalara değinen Fikret Albayrak,"Bu gün Akçakoca'da büyük bir yönetim zafiyeti var. İçme suyunda ciddi sıkıntılar yaşanıyor, artık denize kirlilikten giremez hale geldik. Akçakoca'nın tecrübeli bir belediye başkanına ihtiyacı var. Şu noktada bilgi ve tecrübeye çok önemli. Akçakoca yi yeniden ayağa kaldıracağıma söz veriyorum. Ben belediyeciliği öğrenmeyeceğim, direk neşteri vuracağım" dedi. 

   Albayrak ayrıca, "Biz o dönem çözülemeyen onlarca problemi çözdük. Bize bırakılan belediye toparlanmış bir belediyeydi. Şimdi halk önden gidiyor, belediye yok . Belediyede  muhatap bulunamaz hale geldi." ifadelerini kullandı.

   Toplantının sonunda "1 Nisan'da başkansın" sloganları eşliğinde Fikret Albayrak resmi başvurusunu yaptı.

Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.