Zafer Partisi'nden Darıyerli'ye destek

Geçtiğimiz günlerde açık ve net şekilde eski üyeleri Rıdvan Bilgin'le yollarının ayrıldığını ifade eden Zafer Partisi Düzce İl Başkanı Kadir Kantemür, yeni açıklamalarda bulundu.

Zafer Partisi'nden Darıyerli'ye destek
18.10.2023 - 17:35
Güncelleme 18.10.2023 - 19:59
Haber Merkezi

   Zafer Partisi Düzce İl Başkanı Kadir Kantemür açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

   "CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan'ın kuzeni olmak hasebiyle CHP'ye kanalize olan eski üyemiz Rıdvan Bilgin'in Zafer Partisince desteklendiği yönünde gerçek dışı beyanlarda bulunduğuna dair duyumlar almaktayız. Kendisiyle yollarımız bir daha kesişmemek üzere ayrılmıştır. Bilgin'in Düzce için yanlış bir aday olduğunu ifade ediyor, tüm muhalefeti Faruk Darıyerli gibi makul ve makbul bir isimde ittifak yapmaya davet ediyoruz."

  Kantemür; "Düzce'nin menfaati için bugün partiler üstü bir duruş ortaya koymak gerektiğini düşünüyor, 29 Ekim'de kendi adayımızı açıklamadan önce tüm muhalefete ortak akıl ve ortak irade çağrısında bulunuyoruz" diyerek açıklamasını sonlandırdı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.