Belediye meclisinde kimleri görmek istersiniz? İşte bugün itibariyle ve yeni eklenenlerle birlikte isimlerin tamamı.. (12 Eylül 2023)

Düzceliler önümüzdeki yerel seçimlerde belediye meclisinde hangi isimleri görmek istediklerini belirliyor. Gazete Burasıdüzce olarak gerçekleştireceğimiz ankette yer alacak isimleri Düzce halkı belirleyecek. Ve 12 Eylül 2023 tarihi itibariyle burasiduzce@gmail.com mail adresimize, şu ana kadar gelen isimleri yayınlıyoruz.

Belediye meclisinde kimleri görmek istersiniz? İşte bugün itibariyle ve yeni eklenenlerle birlikte isimlerin tamamı.. (12 Eylül 2023)
12.09.2023 - 14:11
Özel Haber

   Yerel seçimler öncesinde Düzce kamuoyunun belediye meclisinde hangi isimleri görmek istediğini anlamak için bir anket gerçekleştiriyoruz. Bu kez söz Düzcelilerde!

ANKETTE İSMİNİ GÖRMEK İSTEDİĞİNİZ İSİMLER İÇİN ACELE EDİN

   1 Ekim'de başlayacak olan anket için öncelikle Düzceli vatandaşlar Belediye Meclisinde görmek istedikleri isimleri Gazete burasıdüzce'nin mail adresine gönderecek.

   Gönderilen isimlerin hangi mesleği icra ettikleri, fotoğrafları ve hangi partiden aday gösterilmek istediği belirtilecek.

   Vatandaşlar tarafından en çok gönderilen isimler 1 Ekim'de başlayacak olan ankette yer alacak.

   2024 yerel seçimleri sonrasında Düzce belediye meclisinde görmek istediğiniz ismi;

   Fotoğrafı,

   Mesleği,

   Telefon numarası ve

   Partisinin ismiyle birlikte

   burasiduzce@gmail.com adresine gönderin.

İŞTE MAİL ADRESİMİZE ŞU ANA KADAR GELEN İSİMLER

(İsimler herhangi bir sıralamaya tabi tutulmamıştır.)

   Ve Düzceliler’den her geçen gün mail adresimize yeni yeni isimler gelmeye devam ediyor. 12 Eylül 2023 itibariyle gazetemiz mail adresine şu ana kadar gelen isimler şöyle;

   AK PARTİ : SİBEL TUNCER, VEDAT NAİR, OYA KOCAMAN, SEBAHAT UÇAR, HÜDAVER GÖSTERİŞLİ, BERRİN BAYAV, ALİ DİLBER, FERİDE GÜÇLÜ, OKAN KALTU, SEVİNÇ CARIM, NECLA ERDOĞAN, NURULLAH YILDIZ, AYTEN MERİÇ KAŞIKOĞLU, ÖZCAN ÇAKMAKÇI, NALAN KAHVECİ, MUSTAFA BİLGİN, VAHİDE AKSAN, MURAT AYDIN, GÜLŞEN MUTLU, RECEP ALBAYRAK, İLKNUR BAHAR, ÖNER ŞEN,. 

   MHP : MURAT ÖZSOY, HAKAN ÇETİN, AYHAN CİCU, CEMAL AKSAN, AYHAN SEYYAR, HİLAL KAŞKIR. 

   CHP : JALE UZUNHASAN, MUSTAFA İZGİN, ÖZKAN ÖZÇELİK, EMRE BEKTAŞ, EMRE GÜLEÇ, OSMAN ÇELEBİ, YEŞİM KALTU. 

   İYİ PARTİ : SEDAT POLAT, BERAT ÖZTÜRK, ÖZCAN BUDAK. 

   DEVA PARTİSİ : ÖZGE YILMAZ, ORHAN TEKİN, ÖZCAN DEMİR, SALİH BAL, TUĞBA ÖZCAN, TOLGA BALCA, ÖZDEN KARA ALTUN, İSMAİL ALTIN, ERSİN DURMAZ, RAGIP SÜMER, SONER ERSOY, HÜSEYİN SÖZEN. 

   GELECEK PARTİSİ : AYDIN NARMAN. 

   VATAN PARTİSİ : HAMİYET ESMER. 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar