İYİ PARTİ’DE İSTİFA ŞOKU!..

İYİ Parti Belediye Meclis Üyesi ve Düzce İYİ Parti Teşkilatının önemli isimlerinden biri olan Erdoğan Kefeli partisinden istifa etti.

İYİ PARTİ’DE İSTİFA ŞOKU!..
8.09.2023 - 15:30
Haber Merkezi
1

   İYİ Parti Belediye Meclis Üyesi ve Düzce İYİ Parti teşkilatının önemli isimlerinden biri olan Erdoğan Kefeli, bugün sosyal medyadan bir açıklama yaparak istifa ettiğini duyurdu.

   Kefeli’nin istifasıyla İYİ Parti’nin Düzce Belediye Meclisindeki üye sayısı 2’ye düştü.

İŞTE KEFELİ’NİN AÇIKLAMASI

   Erdoğan Kefeli’nin sosyal medyadan yaptığı açıklama şöyle;

   “Değerli düzce kamuoyu, değerli arkadaşlar;

   5 yıldır görev yaptığım İYİ Parti'den bugün itibarı ile istifa etmiş bulunmaktayım.

   Dostlar, ben İyi Parti'ye 2019 yerel seçimleri öncesi, o günkü Belediye Başkan Adayımız Sayın Ömer KÜÇÜK abimin seçimlerde bana yardımcı olur musun çağrısı üzerine,  Ankara'da ki düzenimi bırakarak hiçbir talebim olmadan Düzce'ye gelerek seçim çalışmalarına katıldım. Kendi adıma hiçbir beklentim olmadığını söylesem de belediye meclis adayları listesinde 8.nci sıraya yazdıklarını ifade ettiler. Seçimlerde, 4 ay süre ile gece gündüz hep birlikte çalıştık.

   Seçim sonuçlarına göre Belediye Meclisine giremesem de devamında partimizin bütün çalışmalarına tüm ilçeler dahil katıldım ve çalışmalara devam ettim. İyi insanlarla tanıştım. Bir süre sonra Meclis Üyemiz Sayın Oğuz Özyiğit'in istifası ile de meclise girdim. Meclis çalışmalarında çok sayıda önerge ve soru önergesi verdim. Yanlış ve eksik gördüğüm her konuda, belediye meclisinde düşüncelerimi söyledim, söylemeye de devam edeceğim.

“PARTİ İÇİ SORUNLARIMIZLA İLGİLİ

KONUŞMA HAKKIMI SAKLI TUTUYORUM”

   Sonuç olarak çok ayrıntıya girmeden, ancak parti içinde yaşanan sorunlarla ilgili olarak konuşma hakkımı şimdilik saklı tutarak,  şunu ifade edeyim; yönetimdeki bazı arkadaşlarla partimizin iç sorunlarının çözümü noktasında ki görüş ayrılıklarımız nedeniyle İyi Parti'den bugün itibarı ile istifa ederek ayrılıyor, iyi niyet ile mücadele eden, emek veren, tanımaktan daima mutluluk duyduğum dostlarıma da bundan sonraki süreçte ve önümüzde ki yerel seçimlerde başarılar diliyorum.

   Saygılarımla.” 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Düzce'li..
    Düzce'li..
    9.09.2023 22:12

    Partinin, mhp ye yönelimini görüp istifa etmiş olabilir mi ki.? Görünen o ki, paylaşımın dışında kalmaktan rahatsız eski mhp mantıklı bir kesim var.. Gelecekte Sinan Oğan şemsiyesi ile paylaşımdan paylarını artırmak tek düşünce.. TC ne gam.. Bu ülkede 1940 tan beri hiçbir şey tesadüfler veya siyasi hatalardan dolayı olmuyor.. Seçim ler sonrası muhalefetin Ne ekonomik, ne de ülken,in geldiği durumu konuştuğunu görmedik.. Siyonizm İngiliz ortaklığı bu sefer alkışlatarak başarıyor..

Resmi İlanlar