Cemşit’ten Başkan Özlü’ye Hava Kirliliği eleştirisi..

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Başkanı Semih Çemşit hava kirliliğinden şikayet ederek, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’ye yeni yıl hediyesi olarak maske yolladıklarını söyledi.

Cemşit’ten Başkan Özlü’ye Hava Kirliliği eleştirisi..
30.12.2022 - 16:00
Haber Merkezi
1

   Konuyla ilgili yazılı bir basın açıklaması yapan Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, “Malumunuz Düzce’nin kronikleşen hava kirliliği sorunu son günlerde had safhaya çıktı. Günlerdir sağlıksız bir hava soluyoruz. Önümüzdeki günlerde de bu şekilde devam edeceği öngörülüyor. 60 yaş üstü vatandaşlarımıza hava kirliliği yüzünden maske dağıtıyoruz. Yılbaşı nedeniyle de Sayın Belediye Başkanımıza bir yeni yıl hediyesi yollamak istiyorduk.  Hava kirliliğinden daha fazla etkilenmemesi için Sayın Özlü’ye bir kutu maske yolluyoruz. Sayın Başkanımız belediye binasından dışarıya çıktığında maskesini kullanmasını tavsiye ediyoruz. Umuyoruz ki maske takmayacağız temiz bir havayı soluyabiliriz” şeklinde konuştu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Çamköylü
    Çamköylü
    12.01.2023 23:01

    Üskübüden ve eski düzce kasrından düzce nasıl gözüküyor sayın başkana söyleseydiniz..bu mevkiileri çok iyi biliyor umarım artık fabrikaların bir türlü takılmayan filitrelerini taktırır..zaten sözü vardı....yoksa biz mi yanılıyoruz..