“Adayım sensin!” devam ediyor.. İŞTE YENİ GELEN İSİMLER..

Gazete burasıdüzce; 2023 Milletvekili seçimlerinde hangi partiden, kimi aday olarak görmek istediklerini okuyucularına soruyor. Okuyuculardan mail adresimize yeni yeni isimler gelmeye devam ediyor.

“Adayım sensin!” devam ediyor.. İŞTE YENİ GELEN İSİMLER..
13.12.2022 - 13:47
Güncelleme 13.12.2022 - 13:51
Özel Haber

   Yaklaşmakta olan 2023 Milletvekili Seçimleri için, hemen her parti aday listesi oluşturma çabasına başladı bile. Bunun için de genel merkez bazında çalışmalara başladı.

   Genel Merkezler tarafından yürütülmekte olan bu çalışmalar, gerek STK’larla ve gerekse il ile ilçelerdeki teşkilatlar bazındaki temaslarla belirlenirken, bir diğer taraftan da anketlerle Düzceliler’e fikirleri sorulduğunu ve bu anketlerin etkilerinin yüksek olduğunu biliyoruz. 

YENİ YENİ İSİMLER GELİYOR

   Gazete burasıdüzce olarak bizlerde, bir fikir olması açısından ve belki de siyasi partilerin genel merkezlerine bir nebze ışık tutabileceğini düşünerek, Düzceliler’e;

   “Hangi partiden, kimi aday olarak görmek istersiniz?” sorusunu yöneltmek istedik ve 5 Aralık 2022 Pazartesi günü yaptığımız duyuruyla okuyucularımızdan  [email protected] adresine, “ADAYIM SENSİN” konu başlığıyla partisini, ismini, fotoğrafını, iletişim numaralarını ve kısa özgeçmişini göndermelerini istedik.

   5 Aralık Pazartesi gününden beri bugüne, yani 13 Aralık Salı gününe kadar mail adresimize gelen yeni isimleri yayınlıyoruz.

MAİLİMİZE YENİ GELENLERLE BİRLİKTE, İSİMLER ŞÖYLE;

   (İsimlerin sıralaması gelişigüzel yapılmıştır)

   AK PARTİ : Ayşe Keşir, Mustafa Keskin, Esvet Sarıoğlu, Yasin Yılmaz, Gönül Asuk, Ertan Taşlı, Osman Altınışık, Nermin Alayıldız, Fahrettin Şengür, Hikmet Keskin, İbrahim Bilgin, Ali Uzun ve Cüneyt Yemenici. 

   CHP : Semih Cemşit, Faruk Darıyerli, Zuhal Gürer, Fikret Albayrak, Jale Uzunhasan, Zekeriya Tozan. 

   MHP : İlhami Caboğlu, Ümit Yılmaz, Erdoğan Bıyık, Cemal Aksan, Şendoğan Tekin, Yunus Çalışkan, Ayhan Şamandar. 

   İYİ PARTİ : Yunus Özay Er, Aslıhan Tüysüz, Ender Çakar, Ömer Küçük, Erdoğan Kefeli. 

   DEVA PARTİSİ : Murat Caymaz, Tuğba Özcan 

   GELECEK PARTİSİ : Vildan Tokaliç 

   VATAN PARTİSİ : Fethi Sönmez 

   TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ : Sezgin Aktaş 

   YENİDEN REFAH PARTİSİ : Nezir Merttürk 

SİZ DE BU ANKETE KATILMAK İSTERSENİZ;

   “Hangi partiden, kimi aday olarak görmek istersiniz?” sorusuna cevap vermek isterseniz;

“ADAYIM SENSİN!” diyerek,

1-partisini,

2-ismini,

3-fotoğrafını,

4-iletişim numaralarını

5-ve kısa özgeçmişiyle birlikte,

milletvekili adayı olarak görmek istediğiniz kişileri,

   20 Aralık 2022 Salı gününe kadar [email protected] mail adresine gönderebilirsiniz.

MAİLLERLE LİSTELER OLUŞTURULACAK

   20 Aralık 2022 Salı gününe kadar [email protected] adresine gelen maillere ve mail sayılarına göre; aday olarak görmek istediğiniz kişilerin listelerini fotoğraflarıyla beraber yayınlanarak, yine www.burasiduzce.com ‘dan sizlerin tercihlerine sunacağız. 

   Tüm bu süreçte gönderdiğiniz isimler arzu ettikleri taktirde, tanıtım videolarıyla kendilerini ifade etmeye çalışacaklar.

EKSİK BİLGİ OLAN MAİLLER DEĞERLENDİRMEYE ALINMAYACAK

   Bu ankete katılıp, Gazete burasıdüzce’nin bu sorusuna cevap vermek isteyenlerin, gönderdikleri bilgiler (yukarıda belirtilen 5 madde) eksik olursa değerlendirmeye alınmayacaktır.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.