Adayım sensin!.. Maillerle ilk isimler gelmeye başladı

Gazete burasıdüzce; 2023 Milletvekili seçimlerinde hangi partiden, kimi aday olarak görmek istediklerini okuyucularına soruyor. Okuyuculardan mail adresimize gelen ilk isimler şöyle..

Adayım sensin!.. Maillerle ilk isimler gelmeye başladı
7.12.2022 - 17:22
Güncelleme 7.12.2022 - 17:30
Özel Haber
6

   Yaklaşmakta olan 2023 Milletvekili Seçimleri için, hemen her parti aday listesi oluşturma çabasına başladı bile. Bunun için de genel merkez bazında çalışmalara başladı.

   Genel Merkezler tarafından yürütülmekte olan bu çalışmalar, gerek STK’larla ve gerekse il ile ilçelerdeki teşkilatlar bazındaki temaslarla belirlenirken, bir diğer taraftan da anketlerle Düzceliler’e fikirleri sorulduğunu ve bu anketlerin etkilerinin yüksek olduğunu biliyoruz.

   Gazete burasıdüzce olarak bizlerde, bir fikir olması açısından ve belki de siyasi partilerin genel merkezlerine bir nebze ışık tutabileceğini düşünerek, Düzceliler’e;

“Hangi partiden, kimi aday olarak görmek istersiniz?” sorusunu yöneltmek istedik ve 5 Aralık 2022 Pazartesi günü yaptığımız duyuruyla okuyucularımızdan  [email protected] adresine, “ADAYIM SENSİN” konu başlığıyla partisini, ismini, fotoğrafını, iletişim numaralarını ve kısa özgeçmişini göndermelerini istedik.

MAİLİMİZE GELEN İLK İSİMLER ŞÖYLE;

   AK PARTİ : Ayşe Keşir, Yasin Yılmaz, Gönül Asuk, Osman Altınışık, Fahrettin Şengür, Hikmet Keskin ve Cüneyt Yemenici. 

   CHP : Semih Cemşit, Faruk Darıyerli, Zuhal Gürer. 

   MHP : Ümit Yılmaz 

   İYİ PARTİ : Yunus Özay Er, Aslıhan Tüysüz. 

   DEVA PARTİSİ : Murat Caymaz 

   GELECEK PARTİSİ : Vildan Tokaliç 

   VATAN PARTİSİ : Fethi Sönmez 

   TDP : Sezgin Aktaş 

SİZ DE BU ANKETE KATILMAK İSTERSENİZ;

   “Hangi partiden, kimi aday olarak görmek istersiniz?” sorusuna cevap vermek isterseniz;

“ADAYIM SENSİN!” diyerek,

1-partisini,

2-ismini,

3-fotoğrafını,

4-iletişim numaralarını

5-ve kısa özgeçmişiyle birlikte,

milletvekili adayı olarak görmek istediğiniz kişileri,

   20 Aralık 2022 Salı gününe kadar [email protected] mail adresine gönderebilirsiniz.

MAİLLERLE LİSTELER OLUŞTURULACAK

   20 Aralık 2022 Salı gününe kadar [email protected] adresine gelen maillere ve mail sayılarına göre; aday olarak görmek istediğiniz kişilerin listelerini fotoğraflarıyla beraber yayınlanarak, yine www.burasiduzce.com ‘dan sizlerin tercihlerine sunacağız. 

   Tüm bu süreçte gönderdiğiniz isimler arzu ettikleri taktirde, tanıtım videolarıyla kendilerini ifade etmeye çalışacaklar.

EKSİK BİLGİ OLAN MAİLLER DEĞERLENDİRMEYE ALINMAYACAK

   Bu ankete katılıp, Gazete burasıdüzce’nin bu sorusuna cevap vermek isteyenlerin, gönderdikleri bilgiler (yukarıda belirtilen 5 madde) eksik olursa değerlendirmeye alınmayacaktır.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (6)

 • Zümra
  Zümra
  19.12.2022 18:28

  Yasin Yılmaz ,Nermin Alayıldız Düzcenin İsimlerine Hazır Olun

 • Atakan kutlu
  Atakan kutlu
  19.12.2022 18:27

  Nermin Alayıldız Hocamıza Desteğimiz Tam ,Hiç Planlanmamış Bir İsim Kim Önerdiyse Mübarek Bir İş Yapmış

 • Anket...
  Anket...
  7.12.2022 23:53

  Ayhan Gümüş...partisini bilemiyorum ancak;aday gösterilir ve kazanırsa Düzce kazanır,disiplinli ve özverili,şu an ki konumunda dahi kendisinden önce vatandaşı düşünen yapıda,bence hizmette sınır tanımaz.

 • Hülya Ersoy
  Hülya Ersoy
  7.12.2022 23:28

  İyi partiden Yunus Özay Er ve Aslıhan Tüysüz millet vekili olursa Düzce çok şey kazanir.

 • Düzceli
  Düzceli
  7.12.2022 23:26

  FAHRETTİN ŞENGÜR

 • Avni KARADENİZ
  Avni KARADENİZ
  7.12.2022 21:18

  Osman ALTINIŞIK ANKARADA SABAH GAZETESİNDE YILLARCA GAZETECİLİK YAPMIŞ KAYNAŞLILI BİR HEMŞERİMİZDİR.AYRICA ANKARA SİYASETİ VE GENEL SİYASETE HAKİM OLAN AK PARTİ GENEL MERKEZİMİZİNDE YAKINEN TANIDIĞI BİR İSİMDİR OSMAN ALTINIŞIK. DÜZCE SİYASETİNE RENK KATACAK BİR İSİMDİR ANKARADA VE TÜRKİYENİN BİRÇOK YERİNDE BÜROKRASİNİN DE YAKINEN TANIDIĞI BİR İSİMDİR.BAKANIMIZ MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU İLE BRÜKSEL DE ÜLKEMİZİ TEMSİL ETMİŞ VE DURUŞU İLE TÜM DÜZCEYİ GURURLANDIRMIŞTIR OSMAN ALTINIŞIK AK PARTİYE HEYECA